e52 e75 c6 km555 siz olsanız hangisini alırdınız?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

onur9366

Üye
    Konu Sahibi
e52 e75 c6 km555 siz olsanız hangisini alırdınız?
merhaba arkadaşlar son bir kaç gündür bir araştırma yapıyorum ve seçeneklerimi 4e indirdim şuanki telefonum NOKİA 5800 telefonum hakkında yorum yapmıyorum sadece almayı düşünen arkadaşlara hayatınızın hatasını yaparsınız diyorum neyse gelelim benim soruma
Maxicep.com - e52 , e75 , c6 , LG KM555 sizce hangisi? kullananlar lütfen yorum yapın :)
benim bi telefonda aradığım özellikleri ve düşüncelerimi söyleyeyim :
mesaj yazımı kolay ve hızlı olsun
şarjı uzun gitsin(mümkünse 3+ gün )
rahatsız edici derecede donda vs. olmasın
estetik açıdan n95 veya n97 kadar kaba olmasın
müzik sesine ve kalitesine pek önem vermem
5800ın dokunmatiğinden fazlasıyla şikayetçiyim c6 ve km555 kullanan arkadaşlarım varsa msj özellikleri falan nasıl acaba bunun hakknda da bilgi verirlerse çok sevinirim
e52yi kullanma fırsatım oldu kullanımı çok rahat geldi yorumlarını falanda okudum tek kelimeyle mükemmel diyolar ama yinede sizlerin fikirleri benim için gerçekten çok önemli ve ilerde pişman olmak istemiyorum..
e75 i kullanamadım ama e52nin klavyeli modeli ve çok daha az şarj ömürlü modeli olarak duydum
c6 hakkında nokianın en iyi dokunmatik ve klavyeli telefonları listesinde en üst sıralara çıktığını duydum ve şarjıda uzunmuş sanırım tek sorum 5800 kadar berbat mı mesaj yazma ve 5800daki donma ağırlık gibi şeyler bunda da olur mu?
km555 i kullanmadım ama gerçekten güzel ve göze hoş gelen bir telefon olduğunu duydum şarj olayı hakkında pek fikrim yok bu yüzden şüpheciyim ayrıca daha önce nokia dışında telefon kullanmadım

bu arada e75 ve c6 bütcemi biraz sarsacak telefonlar ama alıcağım telefonu 3-4 yıl kullanmayı planladığım için değer diye düşünüyorum
benim gönlüm e52den yana .. e52 kullanıpta olumsuz yorum atan arkadaşlar neden olumsuz yorum attıkların ayrıntılı bir şekilde yazarsanız çok sevinirim

ibo_Star

ibo_Star

Üye
1)E52 ile E55 tamamen aynı batarya işlemci Yazılım vb...
E55 te yarım Klavye var.q ve w harfi tek tusta.alışırsan daha kolay olur.
E52 ise normal telefon Akıllı sözlok her zaman devrede olurmu bilmem ama 3 harf 1 tusta olması sıkıntlı.
E75 Sakın Alma.işlemcisi yavas
KM 555 guzel tele benziyor
C6;işlemciyi araştır.
*N8 Gibi Hos ve Bos Olmasın.
*12 megapixel Kamera *Symbian3
600 küsür işlemci.
**Sony Ericsson vivaz bile symbian iken 710 mhz işlemcisi var.

Nokia maliyet ucuza gelsin diye isiemci dusuk veya Overloklu kullanıyor.Isınma-Batarya cabuk bitmesi vb......
5800 Gercekte 333mhz Arm işlemciyi 433 mhz Overlok ettiginden cok kullananlar SIKINTILI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt