E50 Titreşimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nurettin_123

Üye
    Konu Sahibi
Bende ilk çıkan E50den var... 2006 vrsiyon...

Telefonum Titreşim şiddeti Çok fazlaa :( Arkadaş da var onun ki ise Çok düşük -benimkine göre- o da yeni... Ben titreşim kullanmak istiyorm ama sesi zil sesinden fazla :D ses çıkarıyo (zil sesi en üstte olmasına rağöen) :D :D Buna nasıl bi çözüm bulabilirizz.. Yardımlarınızı bekliyorum..

Program yazılabilirse yazalım Lütfen! Versiyon yükseltince olurmu? ? ?

safakk

safakk

Üye
nasıl yani titreşirken çıkardığı ses zil sesinden yüksek mi o_O:oha::ohannes:
ee yeni sürümde titreşim düşükse yenisine geçir böylece ses de azalır :ehe

nurettin_123

Üye
    Konu Sahibi
tabii ya berberlerin makinaları gibi :D :D :D

Ses derken titreşims sesi düşecek demi... Eee Nasıl geçirecez üst versiyona? Ben yapabilirmiyim kablo ile? :D

safakk

safakk

Üye
tabii ya berberlerin makinaları gibi :D :D :D

Ses derken titreşims sesi düşecek demi... Eee Nasıl geçirecez üst versiyona? Ben yapabilirmiyim kablo ile? :D
:ehe üst versiyona geçirmeyi yapabilirsin pekala forumu karıştırırsan bulursun:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt