E tab 4 rom nasıl yüklenir

Sponsorlu Bağlantılar

muammersefa

muammersefa

Üye
    Konu Sahibi
E tab 4 rom nasıl yüklenir
Selamınaleyküm arkadaşlar.Devletin dağıttığı gm e tab 4 cihazına root attım.Herşey iyiydi lakin format attım temiz bi başlangıç yapıyım dedim.Attım.Yine iyiydi.Ama geliştirici seçeneklerindeki ikinci ekranı simule et dedim.Demez olaydım.Tablet kafayı yedi kendi kendine açılıp kapanıp durdu.Sonra wipe factory yaptım bi kaç kez.Tablet sıfırlanmış bi şekilde kurulum ekranı gelmeden açıldı.Ardından bazı gariplikler vardı.Ana menü çalışmıyordu.Tablet dokunmayı algılıyor donmuyor ama ana menüye dönmiyor.Sonra sessiz mod kaboldu.Bildirim paneline bildirim geldiği halde bildirimleri göremiyorum sonra bildirim panelinden ayarlara giremiyorum.Lütfen yardım edin.Elimde cihazın rom dosyası var.Rootlu ve busybox kurulu.Ama rom dosyasını pcye bağlıyıp atmaya çalıştığım zaman cihazın bağlantısı kesilmiş veya okumuyor gibi bişi diyor.

elmacıadam

elmacıadam

Üye
yukarıda kalsın

AHKE

AHKE

Üye
root u nası yaptın link verirmisin

muammersefa

muammersefa

Üye
    Konu Sahibi
root u nası yaptın link verirmisin

Bilader framaroot 1.9.2 indir kur sonra gir argorn de okey felan dicek iste bekle biraz cihaz kernel butunlugu bozuldu dicek kapat ve wipe cache ve factory reset yap 5 6 kere

• Beğen
Tepkiler: AHKE

Üst Alt