E-Okul Rezaleti / Saçmalığı... (Kendi Notunu Kendin Ver)

Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa Can 19

Üye
kayıt edemedikten sonra birşey değişmiyor...

----------Eklendi @ 01:43:11 ---------- Yazıldı @ 01:40:03 ----------

off beyler :( yardım edin napcağımı şaşırdım giriyimde 19,5 gün olan devamsızlığımı 9,0 yapim derken 90,0 gün yapmışım göğsümü gere gere babamın yanına gittim baba gel benden şüpheleniyodun gel göstercem devamsızlığımı dedim 90,0 yazmışım allah kahretsin okulun beyzbol takımındayım odadaki beyzbol sopasıyla dövdü napmam lazım yardım edin off ya sırtım çok kötü ağrıyo napmam gerekir yardımlarını bekliyorum
:kop::kop::kop::aha::aha::aha:

Sandrake

Sandrake

Üye
Ne güzel :d::d: Deneyelim bakalım

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
benim buna ihtiyacım yokk:)

Alper?bjk

Üye
nasıll karne notları değişiyor biri bana anlata bilirmi :hmmm:off:

filozofurkan

Üye
iyide devletle ne alakası var bunun bu tarayıcı koduymuş ??

alierke

Üye

Başımızdaki bu devlet torpille acemilere böyle kurum sitelerini emanet ederlerse olacağı bu. Diyecek başka söz yok...

hahaha :)
yani şu şeyden için bile devlete suç buluyorsunuz yazıkk
--
konuya gelince o bir javascript kodudur
sen o kodla sanal dünyan daki tüm sitelerde forumalrdaki verileri yazıları dğeiştirebilirsin
ama sayfayı yenileyince veya sayfa değiştirince geri eski halina doner?

Masum Serseri

Üye
sadece e okulda deilki face de bile oluyo :D

Archonn

Archonn

Üye
bu kullanmakta olduğunuz web tarayıcısıyla alakalı. Hangi siteye girerseniz girin, metinlerle oynamanız mümkündür.haliyle ortada rezalet vs söz konusu değil.
Ancak bu yöntemle ailenizi kandırırsanız sene sonu her şey anlaşılınca rezil kepaze siz olabilirsiniz.

cargo3230

cargo3230

Üye
kendini anlık kandırmaktan başka bişey değil denemek ileride daha kötü sonuçlar doğuracaktır :kotu:

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
ya arkadaş bu tüm sitelere olur. e okul ile ne alakası var siteyi kapa aç tekrar eski yazılar gelir

Lina_TR

Lina_TR

Üye
devletin sitesiyle alakalı değil arkadaşlar o kod her yerde geçerli. Tarayıcınızla alakalı

enkazcı

Üye
kardeş o bütün sitelerde war ya her sitede yap bu kodu herşeyi değiştirirsin...

Üst Alt