Saat dz09 da hiç bi işlem olmuyor LÜTFEN YARDIM

Sponsorlu Bağlantılar

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
dz09 da hiç bi işlem olmuyor LÜTFEN YARDIM
dz09 modelinde bi saatim var ama hiç bi işlem yapamıyorum yazılım atarım dedım olmadı ( benim beceriksizliğim de değil telefon pc ile baya uğrasan biriyim ) farklı farklı flash tool denedim olmadı saatte tema seçeneği yok duvar kağıdını değişmek istiyorum olmuyor ( fotoyu acıyorum seçeneklere tıkladığım zaman sade 3 seçenek var döndür , gönder , görüntü bilgisi tek var ) 240x240 yaptım yine olmadı bunlar tamamen yazılımsal diye tahmin ediyorum ama nasıl çözeceğim onu bi türlü bulamadım sanki cihaz kitli hiç bi işlem yaptırmıyor lütfen yardımcı olun:allalla:

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Saat düşük kalite replika olabilir kardeşim. Ve düz sistem bir saat. Youtube den araştır ve sana tavsiyem artık gerçek Android saat al Wear veya Android olsun düz sistem alma çünkü herşey sabit

NX531J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Saat düşük kalite replika olabilir kardeşim. Ve düz sistem bir saat. Youtube den araştır ve sana tavsiyem artık gerçek Android saat al Wear veya Android olsun düz sistem alma çünkü herşey sabit

Aynen kardeşim hiç bi şey yapamiyorsun standart düz bi şekilde çalışıyor bu saatti deneme amaçlı almıştım ama bin pisman oldum

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Onun üst kalite ve serileri istersen gv18 ve daha iyisi ve kavisli q18 var. Yuvarlak istersen 25 dolar civarı k88h Vs var gerçek Androidli istersen Zgpax s8 s88 s99 no1 d5 d6 veya ourtime 512mb ram kamera 3g Sim sd Android 4.4 yada x01s Android 5 1gb ram

• Beğen
Tepkiler: wegas23

Üst Alt