Düşük bütçeli Telefon öneri

Sponsorlu Bağlantılar

ugurkartal09

ugurkartal09

Üye
    Konu Sahibi
Düşük bütçeli Telefon öneri
Kardeşime telefen alacağız daha 8. sınıfa gidiyor orta seviyeli fazla kasmayan telefon önerilerinizi bekliyorum
Not: Daha sonra annem de kullanacağı için bilinen ve kullanımı kolay telefonlar önerirseniz sevinirim.

Şimdiden :tşk:

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
bütçe nedir hocam

ugurkartal09

ugurkartal09

Üye
    Konu Sahibi
800 Tl civarı fazla yükselmek istemiyoruz liseye başlasın o zamana kadar

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
androıd one 4g general mobile işini görecektir gerek fiyatı gerekese performansı göz doldurucu ve çok kolay kullanımı var

ugurkartal09

ugurkartal09

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler. samsung un ne kadar kötü olduğunu biliyorum ama j5 ve e5 nasıldır

Mert

Mert

Üye
general mobile discovery 2 kullanıyorum. telefon cidden başarılı. kamerasından bi g3 gibi gece çekimleri alamazsın veya aşırı sağlamlık. ama arada oyun oynayan, arkadaşlarıyla iki selfie çekecek biri için fazlasıyla yeterli :D

BRKTNL

BRKTNL

Üye
iPhone 5 mi ? :kop2: Orta halli bir cihaz mı o :ah Android one general mobile işinizi görür hocam hem ucuz hem güzel bir cihaz cidden.

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
j5 ve E5 düşünülebilir ama Androıd one hepsinden uygun fiyatlı ve performanslıdır

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
androıd one 4g general mobile işini görecektir gerek fiyatı gerekese performansı göz doldurucu ve çok kolay kullanımı var

one 4g 1.2 GHz işlemci ile nasıl göz dolduruyor anlamadım ? :hmmm

birde küçük çocuk kullancak alır almaz full oyun a abanacak 2 ayda o cihaz kasmaya donmaya başlar
iPhone 5 mi ? :kop2: Orta halli bir cihaz mı o :ah Android one general mobile işinizi görür hocam hem ucuz hem güzel bir cihaz cidden.

kimse iPhone 5 e orta halli demedi :zzz: ki sadece 2. el fiyatları arkadaşın dediği bütçeye uygun
bknz :

BRKTNL

BRKTNL

Üye

birde küçük çocuk kullancak alır almaz fu ll oyun a abanacak 2 ayda o cihaz kasmaya donmaya başlar

kimse iPhone 5 e orta halli demedi :zzz: ki sadece 2. el fiyatları arkadaşın dediği bütçeye uygun
bknz :

Uygun olabilir de orta seviye denmiş.

ugurkartal09

ugurkartal09

Üye
    Konu Sahibi

birde küçük çocuk kullancak alır almaz fu ll oyun a abanacak 2 ayda o cihaz kasmaya donmaya başlar

bknz :

Kiz kardesime alacagiz hocam oyun oynamaz pek. Sinava hazirlaniyor zaten ihtiyactan alinacak yani

ugurkartal09

ugurkartal09

Üye
    Konu Sahibi
Android one kardesime gostereyim bi

Peocawe

Peocawe

Üye
Gm 4g iyidir babama almıştık gayet memnun. Xperia c4 ler 890a düşmüş diyorlardı ona da bakabilirsin

ugurkartal09

ugurkartal09

Üye
    Konu Sahibi
Hepsini inceleyecegim teşekkürler

Rygebin

Rygebin

Üye
General Mobile 4G gayet iyidir. Hiç zorlanmaz işini en yüksek seviyede görürür. Tavsiyemdir :oke:

• Beğen
Tepkiler: BRKTNL ve ugurkartal09
BRKTNL

BRKTNL

Üye
Bu konuda alaya alınmayı anlamadım açıkçası.

Üst Alt