Dünyanın Sonu Part 1 (hikaye)

Yazmaya devam ediyimmi

• Evet devam et

Kullanılan: 3 100.0%
  • Hayır devam etme

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
    Konu Sahibi
Dünyanın Sonu Part 1 (hikaye)
Zombiler Her Yerde !!!!

Sabah olmuştu daha yeni uyanıyordum.Dışarıdan çığlıklar geliyordu,pencereden baktığım arabaların hepsi duruyordu nerdeyse hepsi kaza yapmıştı.İlk başta ne olduğunu
anlayamadım.Hemen salona koştum annemlere bakmıştım ama yoklardı çok korkmuştum.Hemen dışarı çıktım ve kadının biri arabaların arasında yürüyordu kadına seslendim ama beni takmadı bile tam ona doğru koşarken birden bana döndü her tarafı kan içindeydi. Şimdi neler olduğunu anlamaya başlamıştım.O kadın bir zombiydi.Kadın bana doğru koşmaya başladı.Arkama bakmadan koşmaya başladım ama peşimi bırakmadı ve beni kovalamaya devam etti.Birden ayağım taşa takıldı ve yere düştüm.Zombi tam üstüme atladığında bir silah sesi geldi ve zombi kafasından vurularak yere düştü...

Uhops

Üye
Zombi-land'a Benziyor

Tepkiler: .caner.
    Konu Sahibi
Zombi land o ne ?
(gerçekten bilmiom )

Bide beğendin mi hikayeyi ?

hikaye güzel ama kısa en heyecanlı yerinde bitirdin ben bi ara facebookta korkunç hikayeler sayfasında admindim kafamdan sürü hikayeler yazardım cin li felan. aslında birşeysek mükemmel olurdu zombie ve paranormal activity nin yapımcıları birleşiyor gibi

Konu Sahibi
o ne ?
Zombi-land'a Benziyor
o ne ? Kısa olduğunu biliyorum part part yapıcam hikayeyi Filimlerde olurya en heycanlı yerde reklam girer aynı öle

aynen öyle olmuş

Tepkiler: GDDR5
    Konu Sahibi
izlemedim bi göz atarım

Tepkiler: GDDR5

.caner.

Üye
Biraz devrik cümle kurmalisin. Bana devrik cumle ile yazılmış hikayeler daha çekici geliyor. Örneğin Koşmaya başlamıştım arkama bakmadan

Konu Sahibi
Hikayeyi beğendiniz mi devam edeyim mi ?tmm öle yazarım

Konu Sahibi
Tmm yanlışsa söleyin bende düzeltiyim

Konu Sahibi
Tmm açık modlardan birine sölüyüm Söledim ama takmadı.

Tepkiler: .caner.