Dünyanın Sonu Part 1 (hikaye)

Sponsorlu Bağlantılar

Yazmaya devam ediyimmi

• Evet devam et

Kullanılan: 3 100.0%
  • Hayır devam etme

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
Kiss My Ears

Kiss My Ears

Üye
    Konu Sahibi
Dünyanın Sonu Part 1 (hikaye)
Zombiler Her Yerde !!!!

Sabah olmuştu daha yeni uyanıyordum.Dışarıdan çığlıklar geliyordu,pencereden baktığım arabaların hepsi duruyordu nerdeyse hepsi kaza yapmıştı.İlk başta ne olduğunu
anlayamadım.Hemen salona koştum annemlere bakmıştım ama yoklardı çok korkmuştum.Hemen dışarı çıktım ve kadının biri arabaların arasında yürüyordu kadına seslendim ama beni takmadı bile tam ona doğru koşarken birden bana döndü her tarafı kan içindeydi. Şimdi neler olduğunu anlamaya başlamıştım.O kadın bir zombiydi.Kadın bana doğru koşmaya başladı.Arkama bakmadan koşmaya başladım ama peşimi bırakmadı ve beni kovalamaya devam etti.Birden ayağım taşa takıldı ve yere düştüm.Zombi tam üstüme atladığında bir silah sesi geldi ve zombi kafasından vurularak yere düştü...

Uhops

Uhops

Üye
Zombi-land'a Benziyor :)

• Beğen
Tepkiler: .caner.
Kiss My Ears

Kiss My Ears

Üye
    Konu Sahibi
Zombi land o ne ?
(gerçekten bilmiom :D )

Bide beğendin mi hikayeyi ?

BelaMonte

BelaMonte

Üye
hikaye güzel ama kısa :D en heyecanlı yerinde bitirdin :D ben bi ara facebookta korkunç hikayeler sayfasında admindim kafamdan sürü hikayeler yazardım :D cin li felan. aslında birşeysek mükemmel olurdu :D zombie ve paranormal activity nin yapımcıları birleşiyor gibi :D

Kiss My Ears

Kiss My Ears

Üye
    Konu Sahibi
o ne ?
Zombi-land'a Benziyor :)
o ne ?
hikaye güzel ama kısa :D en heyecanlı yerinde bitirdin :D ben bi ara facebookta korkunç hikayeler sayfasında admindim kafamdan sürü hikayeler yazardım :D cin li felan. aslında birşeysek mükemmel olurdu :D zombie ve paranormal activity nin yapımcıları birleşiyor gibi :D
Kısa olduğunu biliyorum part part yapıcam hikayeyi :D Filimlerde olurya en heycanlı yerde reklam girer aynı öle

BelaMonte

BelaMonte

Üye
aynen öyle olmuş :D

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
Kiss My Ears

Kiss My Ears

Üye
    Konu Sahibi
izlemedim bi göz atarım

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
.caner.

.caner.

Üye
Biraz devrik cümle kurmalisin. Bana devrik cumle ile yazılmış hikayeler daha çekici geliyor. Örneğin Koşmaya başlamıştım arkama bakmadan

Kiss My Ears

Kiss My Ears

Üye
    Konu Sahibi
Hikayeyi beğendiniz mi devam edeyim mi ?tmm öle yazarım

Uhops

Uhops

Üye
  • Beğen
Kiss My Ears

Kiss My Ears

Üye
    Konu Sahibi
Niye yanlış ?

Kiss My Ears

Kiss My Ears

Üye
    Konu Sahibi
Tmm yanlışsa söleyin bende düzeltiyim

.caner.

.caner.

Üye
Modlar halleder

Kiss My Ears

Kiss My Ears

Üye
    Konu Sahibi
Tmm açık modlardan birine sölüyüm :DSöledim ama takmadı.

• Beğen