• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Dünyanın en sağlam cep telefonu - Sonim XP1

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
farukhan

farukhan

Üye
    Konu Sahibi
Dünyanın en sağlam cep telefonu - Sonim XP1

ABD kaynaklı bir firma olan Sonim Technologies yeni Sonim XP1 cep telefonunun Avrupa’da piyasaya sunulduğunu duyurdu. IP-54 sertifikasına sahip, Bluetooth ve Push-To-Talk uyumlu GSM cep telefonu Sonim XP1 ile ilgili “Dünyanın En Sağlam Cep Telefonu Turu” İsveç’te başlayacak. Ofis dışında çalışan kullanıcıların ve spor tutkunlarının gereksinimlerine cevap verecek şekilde üretilen Sonim XP1 cep telefonu zorlu koşullarda mükemmel şekilde çalışıyor. Darbeye, suya, rüzgara, toza, kire ve yüksek sıcaklığa dayanıklılığı sertifikalı olarak kanıtlanmış olan Sonim XP1 cep telefonu kendi sınıfında eşsiz bir model.

DJ GENTLEMAN

DJ GENTLEMAN

Üye
bana dayanmaz sanırım :D tşkler bilgi için

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Renkleri Ve Görünüşü Hoş Ama Bana Dayanırmı Bilmem:D

farukhan

farukhan

Üye
    Konu Sahibi
hepinize dayanır arkadaşlar.. test edilmiş :D

dj_falcon

dj_falcon

Üye
saglam bişiye benziyor

bjkliaslan

bjkliaslan

Üye
walla ii olur ya fıyatı ne kadarmış bunun

nightblue0631

nightblue0631

Üye
kullanana göre değişir ya sağlamlık falan bahane bence

Anıl Umut

Emekli Yönetici
güzel telefonmuş tam bizlik:oke:

GuNSTuR

GuNSTuR

Üye
bunları alıp maclarda fırlatmak lazım :D kendısı kırılmaya bılır ama kafayı kırar

golum

golum

Üye
taşarımı da güzel

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
"Darbeye, suya, rüzgara, toza, kire ve yüksek sıcaklığa dayanıklılığı sertifikalı olarak kanıtlanmış"

Tam benlik bir telefonmuş ha... :naughty:

faruk20127

Üye
güzel telefon pili biraz daha ii olsa daha ii olur

Leo_Labrador

Leo_Labrador

Üye
bana yakısır bu telefon

bodrumlu_71

bodrumlu_71

Üye
4 katın balkonundan düşmeye dayanırsa alırım.

sercan_bjk

Üye
cep telefonunu en sonunda silah haline getirmişler :D

kuzeykan41

Üye
telsıze benzıo

romant_58

Bu Da Çok Sağlam Dayanıklı Bir Telefon Motorola Motofone F3

Motofone F3, basit anlamda kısa mesajlaşma ve sesli görüşme için kullanılan fonksiyonel, ucuz ve yüksek pil ömrü sunan ödüllü bir cep telefonu. Sade bir görünüme sahip cihazın siyah dış kaplaması tuş takımının bulunduğu ön yüzde dahil tek parça olarak tasarlanmış. Bu sayede telefon doğa koşullarına (toz, yağmur, kir vs.) normal telefonlara oranla kat kat daha dayanıklı bir yapıda. Büyük tuşlar ve ekran kullanımı önemli ölçüde kolaylaştırırken donanımda kullanılan yüksek kontrast sağlayan ekranı, elektronik mürekkep teknolojisini kullanıcılara sunuyor. F3, sadece GSM üzerinden sesli görüşme ve SMS desteği sunuyor. Cihazın yüksek okunabilirlik oranına sahip ekranı üzerinde büyük karakterler ve simgeler kullanılmış. Bu açıdan görme problemi olan kullanıcılar için oldukça ideal. Motofone F3'ü sıra dışı yapan bir diğer özelliği de sesli yardım. Aşağı yön tuşuna bastıktan sonra menü tuşuyla açıp kapayabileceğiniz sesli yardım aktif haldeyken menü seçeneklerinde gezdiğinizde Türkçe olarak 'Mesaj oluştur', 'Zil sesini değiştir' şeklinde sunulan sesli yardım, kullanım kolaylığını had safhaya taşıyor.

nozden

nozden

Üye
mmm made in abd haaa

kerso

kerso

Üye
ya ben evde coştummu kardesimle telefon savaşı yapar kırarım bunu:D:D

dreamwtf

dreamwtf

Üye
Bana buda dayanmaz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt