Dünyanın en iğrenç koleksiyonu

• 25 Ekim 2010
  • 3257 Okunma
  • 45 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. İngiltere’de bir “koleksiyon meraklısı” tam 26 yıl boyunca göbek deliğinde toplanan pamuk parçalarını biriktirerek Guinness rekorlar kitabına girdi.

< Resmi açmak için tıklayın >

Barker, 26 yıl boyunca göbek deliğinde biriken pamuk parçalarını kavanozlar içinde biriktirerek tam 22.1 gram &#8220;pamuk&#8221; elde etti.

Tuhaf koleksiyoncu, bu miktarla rekorlar kitabına girmeyi başardı.

Barker&#8217;ın &#8220;koleksiyonunda&#8221; her renkten pamuk bulunuyor. Pamukların rengi Barker&#8217;ın kullandığı havlu veya atletin rengine göre değişiyor.

Koleksiyonuyla gurur duyduğunu söyleyen Graham Barker, &#8220;Bütün işlem sadece birkaç saniye alıyor. Zaten zaman içinde otomatiğe bağlanmış gibi oluyorsun ve elin göbek deliğine kendiliğinden gidiyor. Dolayısıyla bu koleksiyona fazla zaman ayırmam gerekmedi&#8221; dedi.

Barker, koleksiyon fikrinin ilk kez 26 yıl önce bir akşam sıkıldığı sırada göbek deliğindeki pamukları çıkarırken aklına geldiğini belirterek, &#8220;Bir anda, bir insanın bunlardan ne kadar toplayabileceği aklıma takıldı. Bunun yanıtını bulmanın tek yolunun toplayıp görmek olduğuna karar verdim ve boş bir kavanoz bulup işe başladım&#8221; diye konuştu

Yazan: Burak
    zaza, e1b1 ve Necmati bunu beğendi.
  2. millet nelerle ugrasır ya

3. öğğ +o(

4. dünyada ne mallar var ya

5. adam dünyada tanınmıs rekorlar kitabına da girmiş.amacına ulasmıs iyi veya kotu

6. evet.amacına ulasmıs,basarmıs. :ehe

7. böyle bir erkek arkadasnın olmasini istermiydin?

8. ne alakası var?adam da iğrenc bir sey oldugunun farkındadır .lady gaga da etten elbiseyle dikkat cekti iğrenc oldgnu blio ama kadının amacı dkkat cekmek.

9. baska bi anlamda demistim ama bosver:oke:

10. peki.

11. Tebrikler büyük başarı :ehe

12. Bu Pamukla İnşallah ......... Silmemiştir :hmmm

13. bişi demiyom ben:ehe

14. anlayan anlar :d::d:

15. sanki çok bişi anladın ya:ehe:ehe

16. anladımki yazdım :naughty:

17. tabi tabi:ehe

18. pislk ya igrenc valla

19. bu ne bee..

20. kıl tüy falan ne olacak:ehe