Dünyanın en iğrenç koleksiyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Burak

Üye
    Konu Sahibi
Dünyanın en iğrenç koleksiyonu
İngiltere’de bir “koleksiyon meraklısı” tam 26 yıl boyunca göbek deliğinde toplanan pamuk parçalarını biriktirerek Guinness rekorlar kitabına girdi.

Barker, 26 yıl boyunca göbek deliğinde biriken pamuk parçalarını kavanozlar içinde biriktirerek tam 22.1 gram “pamuk” elde etti.

Tuhaf koleksiyoncu, bu miktarla rekorlar kitabına girmeyi başardı.

Barker’ın “koleksiyonunda” her renkten pamuk bulunuyor. Pamukların rengi Barker’ın kullandığı havlu veya atletin rengine göre değişiyor.

Koleksiyonuyla gurur duyduğunu söyleyen Graham Barker, “Bütün işlem sadece birkaç saniye alıyor. Zaten zaman içinde otomatiğe bağlanmış gibi oluyorsun ve elin göbek deliğine kendiliğinden gidiyor. Dolayısıyla bu koleksiyona fazla zaman ayırmam gerekmedi” dedi.

Barker, koleksiyon fikrinin ilk kez 26 yıl önce bir akşam sıkıldığı sırada göbek deliğindeki pamukları çıkarırken aklına geldiğini belirterek, “Bir anda, bir insanın bunlardan ne kadar toplayabileceği aklıma takıldı. Bunun yanıtını bulmanın tek yolunun toplayıp görmek olduğuna karar verdim ve boş bir kavanoz bulup işe başladım” diye konuştu

• Beğen
Tepkiler: zaza, e1b1 ve Necmati

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
millet nelerle ugrasır ya

Dafny

Dafny

Üye
öğğ +o(

yyeenneerr

yyeenneerr

Üye
dünyada ne mallar var ya

Dafny

Dafny

Üye
adam dünyada tanınmıs rekorlar kitabına da girmiş.amacına ulasmıs iyi veya kotu

Burak

Üye
    Konu Sahibi
evet.amacına ulasmıs,basarmıs. :ehe

Dafny

Dafny

Üye
böyle bir erkek arkadasnın olmasini istermiydin?
ne alakası var?adam da iğrenc bir sey oldugunun farkındadır .lady gaga da etten elbiseyle dikkat cekti iğrenc oldgnu blio ama kadının amacı dkkat cekmek.

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
ne alakası var?adam da iğrenc bir sey oldugunun farkındadır .lady gaga da etten elbiseyle dikkat cekti iğrenc oldgnu blio ama kadının amacı dkkat cekmek.
baska bi anlamda demistim ama bosver:oke:

Samsun55''

Samsun55''

Üye
Tebrikler büyük başarı :ehe

Necmati

Necmati

Üye
Bu Pamukla İnşallah ......... Silmemiştir :hmmm

zaza

zaza

Üye
bişi demiyom ben:ehe

Captain

Üye
pislk ya igrenc valla

e1b1

e1b1

Üye
bu ne bee..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt