Haber Dungeon Hunter 5 Oyunu Mağaza'da

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Dungeon Hunter 5 Oyunu Mağaza'da

Efsanevi Dungeon Hunter serisi bir ejder kükremesiyle geri geliyor! Mobil platformda seni fantastik bir dünyaya çekecek gelmiş geçmiş en yoğun ve derinlikli kesip biçme oyununu oyna!
Valenthia Krallığı'ndaki şeytan istilası durduktan sonra bile dünyadaki ayrışma ve parçalanmalar en küçük hücrelerine kadar devam ediyor. Barışı sağlayanlar şu anda sadece ödül avcısı teşkilatlarının savaşçıları. Üstelik ayağa kalkabilmemiz için liderlerinden sadece birinin kılıcı o canavarları ait olduğu karanlığa gönderebilir.

- Tek Oyunculu Harekat
Elinde kılıcın, seçilmiş kahraman olarak teşkilatınla birlikte bir intikam yolculuğuna çık. Viraneye dönen beş diyarda dolaş ve bilenen en belalı ödül avcısı ol.

- İşbirlikli Oyun
Hain şeytanlar, cesur kahramanlar ve korkusuz ejderlerle dolu fantastik maceranda sana yardım etmeleri için arkadaşlarını ve diğer oyuncuları kiralık savaşçı olarak işe al.

- Eşzamansız Çok Oyunculu
Birbirinden farklı canavar kölelerle teşkilat kaleni kişiselleştir, yönet, savun ve ganimetlerini yağmalamak için rakiplerinin kalelerine saldır.

- Kısıtlama olmaksızın kendi malzemelerini yap:
En iyi ödül avcısı olmak, en büyük ejderi öldürmek ve teşkilatına bu onuru kazandırmak için 46 zırh, 150 kılıç, balta ve daha fazlasını kaynaştır, evrilt!

- Ustalaşılacak 5 element
Herhangi canavar, şeytan ya da ejdere karşı 5 element türünden -su, ateş, ışık, doğa ve karanlık - silah, büyü ve zırhı stratejik olarak kuşan.

- Günlük ve Haftalık Etkinlikler
Günlük zindanlar, malzemeni evriltmen ve kaynaştırman için şeytan öldürme becerilerini eşsiz malzemelerle ödüllendir. Ya da en iyi ödülleri kapmak için haftalık ""Aranıyor"" mücadeleleri lider panosunun tepesine çık.

- Benzersiz Kesip Biçme Aksiyonu
Savaşçı becerilerini hayata geçiren yenilenmiş kontrol ve animasyonları keşfet. Öyle ki kılıcınla hayatına son verdiğin canavar ve şeytanların daha gerçekçi ölümlerine tanık olabilirsin.

- Üstün Grafikler
Nitelikli ayrıntılar ve AAA grafikler mobil bir oyundaki en heyecanlı fantastik oyun deneyimini sağlıyor.

Bu ücretsiz fantastik oyunu, kesip biçmeli aksiyon RPG'leri, karanlık fantastik oyunları, çok oyunculu ve ücretsiz macera oyunlarını sevenler için dört dörtlük.
Eğer sen de onlardan biriysen oyunu hemen ücretsiz indir!

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Windows Phone bağlantısı: (Yüklemek için en az 1 GB RAM gereklidir)

Windows bağlantısı:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: plenken, saynesim, zaakaan ve 4 diğerleri

braayn

braayn

Üye
güzel haberler bunlar tşkler

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Bu öğe mağazada yok?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
saat 23 gibi indirmeye açılacak gibi bir his var içimde:ehe

• Beğen
Tepkiler: pirenuri ve erhanercan
Lobin12

Lobin12

Üye
1 gb ram istemez inş.

pirenuri

pirenuri

Üye
Gamelofttan bir açıklma geldi

skynet

Üye
Neden diğerleriyle aynı anda verilmez ki

pirenuri

pirenuri

Üye
Aslında aynı anda veriliyor ama Microsoft biraz daha bekletiyor. Kontrol falan olayları sanırım:)
Sanmam. Zaten gameloft tanınmış bir şirket kontrol falan için bekletilmiyordur. Gameloft son aşamalara gelmiştir bazı hataları da çozup mağazaya verecektir. Pazartesi gelir diye düşünüyorum bakalım

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Sanmam. Zaten gameloft tanınmış bir şirket kontrol falan için bekletilmiyordur. Gameloft son aşamalara gelmiştir bazı hataları da çozup mağazaya verecektir. Pazartesi gelir diye düşünüyorum bakalım
Mağaza linki paylaşıldığına göre mağazaya konulmuş demektir. Tanınmış olması bir şeyi değiştirmiyor demek ki kontrol olmasa bile sertifika işleri vs. var

Ben bile güncelleme gönderdiğimde 1-2 gün bekliyorum küçük bir oyun için.

Muhtemelen bu akşam ya da yarın aktif olur

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Oyunu indirebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: plenken
plenken

plenken

Üye
Teşekkürler Ali bey. Şu an indiriyorum Bunlar güzel gelişmeler. (930 MB)

TroLL28

TroLL28

Üye
:tşk:

braayn

braayn

Üye
Androidde yanılmıyorsam 1.5Gb İosda 850,Mb bizde 930Mb iyimiş

skynet

Üye
512MB liler boşa bakmayın bize yok :)

zaakaan

zaakaan

Üye
Bayağı iyi olmuş, optimizasyonu da oldukça iyi. :)

Üst Alt