Asphalt Extreme Mağazada

Sponsorlu Bağlantılar

 • 3 Kasım 2016
 • 728 Okunma
 • 7 Cevap

 1. 3 Kasım 2016 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  < Resmi açmak için tıklayın >

  Gameloft'un yeni oyunu Asphalt Extreme Windows uygulama mağazasında yerini adlı. İşte yeni bir heyecan ve Extreme yarış oyunlarını sevenler için tasarlanan oyunun mağaza açıklamaları:

  Asphalt Xtreme ile bilinmeyene doğru yola çık! Kum tepeciklerini aş, kanyonlardan geç, çamurda drift yap ve rakiplerini uçarak geçip bitiş çizgisine ulaş!
  • 35 CANAVAR MAKİNE: Canavar kamyonda içindeki canavarı açığa çıkar. Muscle car ile hız tutkunu besle. Ya da buggy, kamyonet, ralli arabası, SUV veya kamyon sürerek pistte kendinden geç!
  • TARZINI ORTAYA ÇIKAR: 7 arazi aracı türü, oyun akışına eşsiz bir renk katıp sürekli olarak yepyeni ve zorlayıcı deneyimleri keşfetmeni sağlıyor.
  • EN BÜYÜK MARKALAR: Arazi yarışı denince akla ilk gelen Jeep, Ford, Mercedes-Benz, Predator, Dodge, Chevrolet gibi markaların lisanslı motor gücünden faydalandık.
  • GERÇEK ZAMANLI ÇOK OYUNCULU: Aynı anda 8 oyuncuyla herkese açık oyunda kafa kafaya mücadeleye giriş! Karşılaşacağın ciddi rakiplere karşı en iyi oyununu sergile!
  • DÜNYA YARIŞ PİSTİN OLSUN: Svalbard'ın buzulları, Nil Vadisi'nin kum tepeleri, Tayland'ın Phuket adasının zengin ormanları, Detroit'in çelik fabriklarının endüstriyel gücü gibi dünyanın dört bir yanından daha pek çok egzotik mekanda yarış.
  • ARACINI KİŞİSELLEŞTİR: Arabanın gücüne güç katmak mı istiyorsun? İçinden arabanın tarzını zenginleştirmek mi geliyor? Tüm bunlar için etkileyici bir yükseltme koleksiyonu var.
  • ARAZİ DENEYİMİNİ SONUNA KADAR YAŞA: 5 oyun modu, 400+ Kariyer etkinliği, 500+ Ustalık meydan okuması, Sınırlı Süreli Etkinlikler ve daha da fazlasıyla, dolu dolu gelen yeni içeriklere hazırlan!
  • RAKİPSİZ BİR DENEYİM: Başka hiçbir yarış oyununda bu kadar etkileyici grafikler ya da akıllara zarar bir aksiyonu bulamazsın. Hadi deponu doldur ve gaza bas!

  Gameloft'un yaklasik olarak 1.05GB boyuta sahip yeni oyunu Asphalt Extreme'i buradaki linkten ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
   


  Yazan: papakudioflu

  Sponsorlu Bağlantılar
  Mobil cihaz ile gönderdi
  sahte_suhte, Aybars1979 ve ceza87 bunu beğendi.
 2. 4 Kasım 2016 #2

  Aybin.Kilic

  Aybin.Kilic

  Sağlam bir yarış oyununa benziyor. İndirmeye değer mi bilmiyorum açıkçası. Deneyimleyen arkadaşlar bilgi verirse indiririm
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 3. 4 Kasım 2016 #3

  ponçikEnişte

  ponçikEnişte
  ben dün PC'ye indirdim ama girip bakmadım henüz :)
   
 4. 4 Kasım 2016 #4

  oktayceylan26

  oktayceylan26
  sunucu bağlantı sorunu var hiçbir şekilde giremiyorum
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 5. 4 Kasım 2016 #5

  xmustx

  xmustx
  Oyun güzel olmuş arkadaşlar
   
  Samsung ile gönderdi
 6. 4 Kasım 2016 #6

  kimbilir_01

  kimbilir_01
  internet istiyormu oynamak için?
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 7. 4 Kasım 2016 #7

  xmustx

  xmustx
  Evet
   
  Samsung ile gönderdi
 8. 4 Kasım 2016 #8

  oktayceylan26

  oktayceylan26
  Arkadaşlar bende neden giriş sorunu var. Bir yolu varsa söyleyin lütfen
   
  Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
26/08/2019 - 07:58