Dungeon Hunter 3'ü Online oynayabilen varmı?

• 19 Mart 2013
  • 1129 Okunma
  • 16 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar ben malesef oyuna online giremiyorum bu herkesde mi böyle sadece bende mi?

Yazan: TeAmo42
  2. wifi den giriyor sadece öyle dene yada arkadaşlarından biri hotspot açsın öyle dene girmesi lazım

3. WiFi den denedim logging diyor sonra hic birsey olmamış gibi menüye atıyor. Normal mobil veriden hic denemedim

4. Bende wifiden giriyorum sorun yok ama mobil baglanti denemedim

5. Telefon iphone filan mı yoksa android mi? Ben neden giremiyorum acaba yeniden yuklesem düzelir mi

6. Android s3 telefonum istersen markettn ywndn indir bi dene bende bugün indirdim hic bi sorun yok

7. Benim de s3 şimdi tekrar indirdim online girmiyor ingiltere romu kullanıyorum ondan olabilir mi

8. Valla o kadarini bilemicem dostum xs

9. Ondan olacağını sanmıyorum ama.
    Neyse forumda yardimci olan birileri çıkar belki. Teşekkürler.

- - - Eklendi - - -

Güncel

10. Güncel

11. Telefonu Wi-Fi'ye bağla ve Samsung Apps'ı aç oradan Dungeon Hunter 3'ü bul ve indir :evet: o orijinal oluyor belki düzelir,oyunu oynamadığım için birşey diyemeyeceğim :)

(kurmadan önce diğer (Kırekli) uygulamayı kaldır :ehe) Kırek yazmamın sebebi forumda ingilizcesinin yazılışının yasak olması :evet:

- - - Eklendi - - -

sanmam ama benim dediğim gibi olmazsa Türkiye Romunu atıp dene diyeceğim ne diyim başka :ehe

bak MC3'ün Region sorunu vardı telefonun dilini ABD İngilizcesi yapınca oyuna giriyordu :evet:

12. Dediklerini deneyeceğim kardeşim dil çok mantıklı aslında denemek de fayda var.

13. ana sen benim ilk dediğimi kesinlikle yap orijinal oynarsın :oke: Google Play'da ücretli olan bazı uygulamalar Samsung Apps'ta bedava :evet:

14. Google playdan ücretsiz indirmiştim ama şimdi samsung appden iniyor kardeşim sonuçları yazarım sağol :)

- - - Eklendi - - -

Talip kardesim öncelikle çok teşekürler. Dediğin gibi yaptım sonuç olumlu online girebiliyorum fakat oyun sürümü eski benim eski oyunumdan titanium backup ile aldığım yedeklemeyi kabul etmiyor. Ayni zamanda son çıkan silah ve zirhlar yok. Ne yapmam gerekli.

15. o kadarını bilemeyeceğim :ehe

TeAmo42 bunu beğendi.
  16. Yinede çok teşekkürler :D

avcitalip bunu beğendi.
  17. :rica:faydalı olabildiysem ne mutlu :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 16:15