Dungeon Hunter 3'ü Online oynayabilen varmı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
Dungeon Hunter 3'ü Online oynayabilen varmı?
Arkadaşlar ben malesef oyuna online giremiyorum bu herkesde mi böyle sadece bende mi?

taylan08

Üye
wifi den giriyor sadece öyle dene yada arkadaşlarından biri hotspot açsın öyle dene girmesi lazım

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
WiFi den denedim logging diyor sonra hic birsey olmamış gibi menüye atıyor. Normal mobil veriden hic denemedim

kosigin

kosigin

Üye
Bende wifiden giriyorum sorun yok ama mobil baglanti denemedim

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
Telefon iphone filan mı yoksa android mi? Ben neden giremiyorum acaba yeniden yuklesem düzelir mi

kosigin

kosigin

Üye
Android s3 telefonum istersen markettn ywndn indir bi dene bende bugün indirdim hic bi sorun yok

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
Benim de s3 şimdi tekrar indirdim online girmiyor ingiltere romu kullanıyorum ondan olabilir mi

kosigin

kosigin

Üye
Valla o kadarini bilemicem dostum xs

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
Ondan olacağını sanmıyorum ama.
Neyse forumda yardimci olan birileri çıkar belki. Teşekkürler.

- - - Eklendi - - -

Güncel

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
Güncel

avcitalip

avcitalip

Üye
Telefonu Wi-Fi'ye bağla ve Samsung Apps'ı aç oradan Dungeon Hunter 3'ü bul ve indir :evet: o orijinal oluyor belki düzelir,oyunu oynamadığım için birşey diyemeyeceğim :)

(kurmadan önce diğer (Kırekli) uygulamayı kaldır :ehe) Kırek yazmamın sebebi forumda ingilizcesinin yazılışının yasak olması :evet:

- - - Eklendi - - -

Benim de s3 şimdi tekrar indirdim online girmiyor ingiltere romu kullanıyorum ondan olabilir mi
sanmam ama benim dediğim gibi olmazsa Türkiye Romunu atıp dene diyeceğim ne diyim başka :ehe

bak MC3'ün Region sorunu vardı telefonun dilini ABD İngilizcesi yapınca oyuna giriyordu :evet:

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu Wi-Fi'ye bağla ve Samsung Apps'ı aç oradan Dungeon Hunter 3'ü bul ve indir :evet: o orijinal oluyor belki düzelir,oyunu oynamadığım için birşey diyemeyeceğim :)

(kurmadan önce diğer (Kırekli) uygulamayı kaldır :ehe) Kırek yazmamın sebebi forumda ingilizcesinin yazılışının yasak olması :evet:

- - - Eklendi - - -

sanmam ama benim dediğim gibi olmazsa Türkiye Romunu atıp dene diyeceğim ne diyim başka :ehe

bak MC3'ün Region sorunu vardı telefonun dilini ABD İngilizcesi yapınca oyuna giriyordu :evet:

Dediklerini deneyeceğim kardeşim dil çok mantıklı aslında denemek de fayda var.

avcitalip

avcitalip

Üye

Dediklerini deneyeceğim kardeşim dil çok mantıklı aslında denemek de fayda var.

ana sen benim ilk dediğimi kesinlikle yap orijinal oynarsın :oke: Google Play'da ücretli olan bazı uygulamalar Samsung Apps'ta bedava :evet:

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi

ana sen benim ilk dediğimi kesinlikle yap orijinal oynarsın :oke: Google Play'da ücretli olan bazı uygulamalar Samsung Apps'ta bedava :evet:
Google playdan ücretsiz indirmiştim ama şimdi samsung appden iniyor kardeşim sonuçları yazarım sağol :)

- - - Eklendi - - -

Talip kardesim öncelikle çok teşekürler. Dediğin gibi yaptım sonuç olumlu online girebiliyorum fakat oyun sürümü eski benim eski oyunumdan titanium backup ile aldığım yedeklemeyi kabul etmiyor. Ayni zamanda son çıkan silah ve zirhlar yok. Ne yapmam gerekli.

avcitalip

avcitalip

Üye

Google playdan ücretsiz indirmiştim ama şimdi samsung appden iniyor kardeşim sonuçları yazarım sağol :)

- - - Eklendi - - -

Talip kardesim öncelikle çok teşekürler. Dediğin gibi yaptım sonuç olumlu online girebiliyorum fakat oyun sürümü eski benim eski oyunumdan titanium backup ile aldığım yedeklemeyi kabul etmiyor. Ayni zamanda son çıkan silah ve zirhlar yok. Ne yapmam gerekli.

o kadarını bilemeyeceğim :ehe

• Beğen
Tepkiler: TeAmo42
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt