Duman, İhlas Suresiyle Alay Ediyor!!!

Sponsorlu Bağlantılar

f1one

Üye
bunlar TÜRK ve İSLAM düşmanı buların oyununa gelmeyelim

ÜLKEM GÖKLERDE BİR SANCAK
BİZ ALLAH IN ÖNÜNDE EĞİLİRİZ ANCAK

aykut011

aykut011

Üye
arkadaşlar duman adı üstünde hergün barlarda duman olup çıkıyor zeka sı ancak geriye çalışıyor Allah ıslah etsin zaten batmış onun cehenneme gitmesi islama fayda vermez ama ıslah olması gendine fayda verir o yüzden allah ıslah etsin diyelim ıslah olmuyorsa süresiz kabız olur inşalaallah ta belki aklı başına gelir daha afedersiniz k..çının kontrolünü bile yapamadığının acizliğini anlar :d:

dumurduman

Üye
Duman'ın yeni albümündeki Rezil parçası İhlas Süresindeki 'lem yelid velem yuled' ayetiyle 'lem yelid ve löp yutar' şeklinde dalga geçiyor. Lütfen tepkisiz kalmayalım. Allah ahirette 'Ey kulum kitabımla dalga geçildi Sen duyarsız kaldın' demesin. Kendini sanatçı sanan böle hayvanlara prim verdirmeyelim. Tepkisiz kaldığımız için zaten her şeyimizle dalga geçilmeye başlandı bu kadar. Tepkimizi duyuralım.. Türkçe'yi yavaş yavaş kaybediyoruz bari dinimize sahip çıkalım.

:@:@:@

duman grubunu hiç sevmem hiçbir zamanda sevemiycem günaha veya esrara davet ettiği için değil zaten onları dinlemeden de bu günah ve yasakları biliyordum sadece o adamın ağlak sesi ve Pearl Jam'in solistinin ucuz bir taklidinden öteye gidemeyişi beni öldürüyor ve oldum olası kendini birşey sanan ukalalara uyuz olmuştum evet konuya dönelim öncelikle bir inançla dalga geçmek hoş değil eldeki verilere bakınca alay edilmiş....ve bize bunu odysseus söylüyor :D tarihte truvaya haince girmeye yarayan içi asker dolu atın mucidi ithaka kralıdır.kendisinin bu adiliği tanrılar tarafından öyle bir kınanmıştır ki denizlerde evine dönme çabaları başlıbaşına bir hikaye olmştur bknz. Odesya :D

neyse konuyu uzatmayalım.inandığınız bir değerle dalga geçildi evet olmuştur ve evet yoz bir kesim geliyor oruç tutmuyor namaz kılmıyor örf adet töre anane bilmiyor.vatanseverliği zaten geçtim fakat şunu unutmayın islamiyet dünyanın en ılımlı dini (güya) bırakın tokat atmayı (hani öbür yanağı asıl biz döneriz biz daha ılımlıyız diyoruz ya ) yan bakanı oyuyoruz.sonra allah demez mi öbür tarafta" sen benim kulumu neden oydun onu yargılamak sana mı düştü? sen yargılayıp cezalandıracaksan ben ne işe yarıyorum?" şimdi bak hemen kılıçlar çıktı bilenmeye başladı allaha saygısılzık etti allah böyle der denirmi? diye ..... yahu allah seni görünce kimbilir neler diyecek sen onu düşün bırak başkasının günahını ve allah aciz değil kimseye hesap sormaz neden beni savunmadın diye...o cezayıda verir ödülüde....tabi varlığı yokluğu üzerine tartışmalar girmek mantıksız....ramazan geliyor hava sıcak nasıl oruç tutacaksınız siz? ciddiyim azıcık sinirlenince ben oruçluyum ulan diye üste çıkarsınız....başıma geldi kadıköy - taksim arası bir yolculukta.ben oruçluyum ulan deli etme beni dedi trafikte,bende bana mı tutuyorsun beceremeyeceksen tutma bu kutsal ibadetide kirletme dedim.kendisi üzerime konuşma ulan . diye saldırınca iki yumrukta orucunu bozdum arkadaşın gerçi arada benimde oruç gitti ama değmedi sonra bu sen ve benzeri din kisvesi altında faşist yaklaşımlar sergileyen, karı kıza bakıp fırsat bulunca laf el ve benzeri atmalarda bulunanlar sonra eve gidip lan kızkardeşime karıma böyle yaparlar sokakta diyip 2 turda onlara tekme tokat girişenler sonrasında oh be allahım doğru yoldayım çok yaşa şeriat diyi huzurlu uyuyormudur acaba?
evet gel gelelim bu yazıdan sonra bana saracak olan arkadaşlara lütfen bir daha okuyun ve sorularınıza direk cevap: ateist değilim alevi değilim kürt değilim ermeni değilim sonra ne kaldı ha mevlevi değilim
bildiğin sünni müslümanım vakti zamanında çok namaz kılıp el etek öpmüşlüğümüz var ama ne mi oldu?
birgün otobüste biri kıza el attı gözümün önünde kız mini etekliydi.kız dönüp manyak dedi sonra vurun din kardeşlerim o..ospuya diye kıza vurmaya başladı :( şaka veya türk filmi gibi gelicek size bağırdım vurdum araya girdim dayak yedim ama o kızın elmacık kemiği ve burnu kırıldı.polis gelip hiçbirşey yapmadı sırf kız mini etekli boynunda haç kolyeli bir ermeni olduğu için.o gün dedimki inandığın kendine inanmadığından sanane....bırakın bu işleri hayat kısa değmez duman salağına herkese hayırlı ramazanlar.....

mehmet8b

Üye
:aha::aha:arkadaşlar yanlış DÜŞÜNÜYORSUNUZ duman burda dinle dalga geçmedi bize bi mesaj veriyor,bakın bu tamamen siyasi bi şarkıdır,hatırlarmısınız CHP deniz baykal çarşaflı kadınlara rozet takmıştı çarşaflı kadınlarda artık bizim kardeşimizdir demişti(lemyelid bu),o kadınlar sonrdan çıktı bunların hepsi bir tezgahtır dedi açın bakın yalan soylemiyorum sadce oy alabilmek için CHP böyle yapmış(buda löp yutar) YANİ BİZİM İNSANIMIZ (SİYASİLER) LEM YELİD VE LÖP YUTAR.ama memleket uyur gezer duman ın da dediği gibi,duman ın daha çok şarkısı var böyle siyaseti ve türkiyeyi anlatan. :hmmm TÜRKİYEDE NE OLUP BİTTİĞİNİ ÖĞRENMEK İSTİYORSAN ;KURTLAR VADİSİNİ İZLE YADA DUMAN DİNLE :hmmm ANLAYANA Bİ ARAŞTIRIN ARKADAŞLAR BİLİP BİLMEDEN KONUŞMAYALIM LÜTFENN

Ortada bir yanlış var
Yanlışı yapan yanar
Arkasında sandık var
Değmesin akıncılar
Geri kaç geri kaç, oğlancık
Senin de başın yanar
Ortada bir yanlış var
Memleket uyurgezer
Aldırma geldik oyuna
Kandır beni, kandırsana
Rezil kandırsana
Ortada bir dergah var
Devrilir başın yarar
Arkasında tezgah var
Lem yelid ve löp yutar
Senin de başın yanar
Ortada bir dergah var
Memleket uyurgezer
Aldırma geldik oyuna
Kandır beni, kandırsana
Rezil kandırsana
Ortada bir gerçek var
Gerçeği gören de var
Arkasında mercek var
Ve muhtelif sakıncalar
Senin de başın yanar
Ortada bir gerçek var
Memleket uyurgezer
Aldırma geldik oyuna
Kandır beni, kandırsana
Rezil kandırsana

ozanbjk07

Üye
sevgili kardeşlerim

öncelikle bu yazıyı yazmadan önce şunu belirtmek isterim ki ben 5 vakit namaz kılan, oruç tutan dindar bir insanım. yaş olarak duman hayranlarının ortalama yaşlarındayım. duman denen grubu oldum olalı sevmem. hiç o tür müzikler de dinlemem. ama şöyle bi durum var ki bu şarkıda alay etme falan durumları yok. gruptaki elemanlardan birininde dediği gibi din istismarına karşı tepki olarak yaptıkları bir şey ki bu din istismarcıları (allah-u tealanın işine karışılmaz ama) cehennemde cayır cayır yanacak kadar büyük günah işliyorlar. şu anda dindarız diye insanların tertemiz din duyguları üzerinden milyar dolarlar kazanan imansızlara dur demek lazım. gerçi duman burada tepkisini kurandan bir ayetle oynama yaparak yanlış bir şekilde dile getirmiş olsa da sonuna kadar hak veriyorum. neymiş duman ateistmiş. isterse satanist olsun bizim dinimiz hoşgörü dinidir. kimse kimseye karışamaz. "benim dinim bana,senin dinin sana" diyor kuranda. bu yobazlığa bağnazlığa bir dur demek gerek. hz. peygamberimizin en çok söylediği şeylerden biriydi din de aşırılığa kaçmamamız. dumanı keselim dumanı öldürelim. biz eşkıya mıyız? hiç bir müslüman eşkıya değildir!

şazenuş

şazenuş

Üye
peki arkadaşım sen söyle tepkimizi nasıl belirtelim. gidelimde adamın evini başınamı geçirelim.bunu yapamayacağımıza göre arkadaş ben o ve onun gibi sanatçı müsveddelerini dinlemem olur biter. onun hesabını ALLAH VE RASULÜ zaten görecektir. bize düşen onları dinlememek.bu kadar tasavvuf musıkisi var.neden onları dinlemiyorsunuz arkadaşlar.

'Enver'

'Enver'

Üye
dinlemedim dinlememde

kemmy

Üye
sonsuz ihlas

Üst Alt