Duman, İhlas Suresiyle Alay Ediyor!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Kiminle resim koyacağıma karışamazsınız, konu dışına çıkarsanız konuyu sabote etmekten uyarı alacaksınız. Dinime veya şahsıma karşı böyle bir tavır takınmanızı hoş bulmadım. Lütfen konuyu sabote etmeyin.

avrupaaslani

avrupaaslani

Üye
kız arkadaşıyla bi resim koymak gibi bi çağdaş davranış, bir grubun asırlık dinle dalga geçmesiyle aynı kefeye koyulamaz... Burası hem bir forum hem bir aile galiba henüz bunun bilincine varamadın...

arven_005

arven_005

Üye
arkadaşım yazdığımı anlamamışsan benim yapabileceğim bişey yok ben sana koyamazsın diye bişey yazmadım ama sen öyle anlamışsın...yazdıklarıma cevap ver uyarı alıp almamak önemli değil...

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Sizinle tartışmaya girmem konumum nedeniyle yasak. Üye olsaydım emin olun cevabınızı verirdim. Sadece yorum yaparken fevri, kendi isteklerinize göre yorum yapmayın. Konu dışında yorumlar yapmayın. Resimde gördüğünüz benim sözlüm ve ben geri fikirli yobazlar gibi sevgilime, karıma, çarşaf peçe takıp kimseden gizlemem. Mutluluğumu 830.000 kişilik ailemin görmesi için koyulmuş bir resimdir.

avrupaaslani

avrupaaslani

Üye
İmzamda belirtildiği gibi her fert istediğini düşünebilir fakat Duman gibi topluma hitap eden bir grubun kamuoyuna sanat aracılıyla böyle seslenmemesi gerek... Nede olsa %95 i müslüman bir ülkede yaşıyoruz...

arven_005

arven_005

Üye
arkadaşım ne dediğin belli değil senin kafan mı iyidir nedir bi dediğin bi dediğini tutmuyo...allah akıl fikir versin

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşın bi önceki yorumları oku bide sonlara doğru yazıklarımı oku neden öle dediğimi anlarsın:oke:

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Konuşma tarzınız ve konuyla ilgisiz mesajlarınız nedeniyle konuyu sabote etmekten uyarı aldınız...

arven_005

arven_005

Üye
uyarı aldığıma üzülmüyorumda senin hala yazdığımı anlamamış olmana üzülüyorum...YAZIK...:pro:

xErKaNx

Üye
Bu konuda benim bir bilgim yok . Ancak bu dogruysa yazıklar olsun.

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Her ne olursa olsun benim avatarımdaki resmi eleştirme hakkınız yoktur. Tartışmanın burada son bulmasını temenni ediyorum

Salihyet

Salihyet

Üye
Bir tartışmanın seviyesi bu kadar düşmemeli.. Kişisel saldırıda bulunmayın, o burada insanlara güvenip sevdiği kişiyle resim koyamayacaksa, siz duman islama laf atıyor ne olmuş diyorsanız bu zıt gidiyor birbirine, yorumlar tutarlı ve saygılı olsun lütfen..

arven_005

arven_005

Üye
arkadaşım uzun uzun yazcam umarım bu sefer anlarsın ben sana o resmi koyamazsın gibi bişey söylemedim söylememde zaten banane umrumda değil ama bana dindar düşüncelerle yazdıkların sonrasında bende sana o resmi koymazdın yazdım bunu yazmamın nedeni o resmi başka birisi kendi bilgisayarına alıp en olmadık siteye koyabileceğini anlatmaya çalışmıştım umarım bu sefer anlamışsındır

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Konunun tartışma yeri burası değildir PM atarak derdinizi anlatabilirsiniz. Size artık cevap vermeyeceğim.

.:Imperior:.

Üye
Bu konu nerye gitmş böle. Saçma span yorumlar var. Kimsenn avatrını yorumlama hakkı başksına dşmez.

Sidretül Münteha

Üye
Arven_005 ? Haddine Düşmeyen İşe Karışma Derim Adem De Biliyodur Alınır Çalınır ..

Başka Yerlere Konulmasını ..

Konuyu Saptatmışsınız Avatar İle Bence Söz Üstüne Söze Gerek Yok Ne Hacet ?

Adem'in Dediği Gibi Kalmalı Nasıl Temenni Etmişşe Öyle Olmalı ...

arven_005

arven_005

Üye
anlayınca böyle oluyo işte :D pm atmaya hiç gerek yok artık

™ мγdяєaм;1510152' Alıntı:
Arven_005 ? Haddine Düşmeyen İşe Karışma Derim Adem De Biliyodur Alınır Çalınır ..

Başka Yerlere Konulmasını ..

Konuyu Saptatmışsınız Avatar İle Bence Söz Üstüne Söze Gerek Yok Ne Hacet ?

Adem'in Dediği Gibi Kalmalı Nasıl Temenni Etmişşe Öyle Olmalı ...

awatarına yorum yapmadım ademin yorumları üzerine yazmıştım benim umrumda diil istediğini koysun tabi ki

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
arven yaptığın çok yanlış bir davranış hele bunu adem abi gibi birine yapman çok yanlış seni kınıyorum ...

Sidretül Münteha

Üye
Evet Yapmamışsın Arsen_005 :)

Sözü Geçmesi Bile Yetiyo Nese Laf Söylemeye Gerek Yok

Uzatılması İçinde Bi Kaidesi Yok ...

Tamam Enes Sakın Ol Bu Kadar Üstüne Gitmeye Gerek Yok Arkadaşın

Düşüncesini Düşünmeden Yazınca Birden Böyle Olmuş

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
sakin olmaya gerek yok sakinim yorumları okuyunca sinir oldum :ehe