Haber du batttery saver vb. pil ömrünü uzatır mı?

Sponsorlu Bağlantılar

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
du batttery saver vb. pil ömrünü uzatır mı?
google playde bulunan du battery saver vb. şarj süresini uzattığı idda edilen uygulamalar gerçekten işe yarıyor mu? ôzellikle deneyen arkadaşlardan yorum bekliyorum şimdiden teşekkürler:maxicep:

SHS

SHS

Üye
Telefonu nokia 3310 gibi kullanmak istersen gerçekten işe yarıyorlar

• Beğen
Tepkiler: Peocawe, csbaz, Baranbaris ve 1 kişi daha
Peocawe

Peocawe

Üye
o tarz programlar wifi, sync, ekran parlaklığı, 3g falan ne varsa kapatıyor 1 saat fazla şarj süresi için. hatta bazıları var işlemci hızını düşürüp telefonu kastırmaktan başka hiçbir işe yaramıyor. Akıllı telefon kullanıpta wifi, sync gibi özelliklerden mahrum kalacaksan 1 saat fazla şarj için, hiç kullanma, bırak masada dursun daha iyi. :D

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
o tarz programlar wifi, sync, ekran parlaklığı, 3g falan ne varsa kapatıyor 1 saat fazla şarj süresi için. hatta bazıları var işlemci hızını düşürüp telefonu kastırmaktan başka hiçbir işe yaramıyor. Akıllı telefon kullanıpta wifi, sync gibi özelliklerden mahrum kalacaksan 1 saat fazla şarj için, hiç kullanma, bırak masada dursun daha iyi. :D
doğru valla birara kullanmıştım hiçbirişe yaramıyor kullanmıyacağım:D

Death Punch

Death Punch

Üye
İş yapmaz eğer pil ömrünü uzatsaydı herkez o uygulamalardan 100 tane yükler 2 gün şarjsız dolaşırdı

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
BRKTNL

BRKTNL

Üye
Hepsi yalan dolan

afer459

afer459

Üye
Zaten kapattığı ugulamalar en geç 4-5 dakikaya yeniden çalışmaya başıyor

Death Punch

Death Punch

Üye
Zaten kapattığı ugulamalar en geç 4-5 dakikaya yeniden çalışmaya başıyor
En az 30 saniye sonra çalışıyorlar hatta bazıları kapanır kapanmaz yeniden çalışmaya başlıyo

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
bu alanda en iyi uygulama greenify'dir arka planda çalışan uygulamaları uyutir sen tekrar açana kadar bir daha açılmaz.

xposed eklentisi ile çalışır

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
bu alanda en iyi uygulama greenify'dir arka planda çalışan uygulamaları uyutir sen tekrar açana kadar bir daha açılmaz.

xposed eklentisi ile çalışır
android 2.3.7de çalışır mı ve telefona zararı olurmu? eğer çalışırsa link verebilirmisin?

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
2.3.7 hakkında bir bilgim yok

Death Punch

Death Punch

Üye
Google playe yaz uygulama çıkmazsa çalışmaz demektir telefona bi zararı olmaz ama rootsuz kullanmak ölüm

afer459

afer459

Üye
Greenify tekrar açalışmasını egelliyor ama root da istiyor

Death Punch

Death Punch

Üye
Rootsuz da calisabiliyor ama biraz islevsiz oluyor
Ben rootsuz kullanıyım dedim arka planda uyutacağı tüm uygulamarı sırayla ayarlardan dondur butonuna basman gerekiyo rootsuz kullanma derim

• Beğen
Tepkiler: baskahmet
cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
Ben rootsuz kullanıyım dedim arka planda uyutacağı tüm uygulamarı sırayla ayarlardan dondur butonuna basman gerekiyo rootsuz kullanma derim
cihaz rootlu ben kullanacağım bu uygulamayı öğrendiğim iyi oldu:)

• Beğen
Tepkiler: Death Punch
olcay 38

olcay 38

Üye
telefonu tamamen kisitliyor önermem

Üst Alt