Download Modta iken veri kurtarabilirmiyim

Sponsorlu Bağlantılar

kalkumas

Üye
    Konu Sahibi
Download Modta iken veri kurtarabilirmiyim
Üstadlarım merhabalar,

Eşimin telefonunun ekranı kırıldı. İçinden rehberi almak için internette araştırırken bi program buldum download modta falan açtım telefonu fakat bişeyler yaparken telefon gitti. Artık bilgisayara bağladığımda cihaz olarakta görmüyor. ekran kırık ama görebildiğim kadarı ile ekrandaki görüntü linkteki görüntü ile aynıdır. bu durumdayken içerisindeki resimleri alabilmem mümkünmü? bunu nasıl düzeltebiliriz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
%90 kurtarmanın bir yolu yok. Cihazın içindeki rom silinmiş veya ciddi hasar almış bu yüzden yeniden rom flashlanmasını istiyor

kalkumas

Üye
    Konu Sahibi
%90 kurtarmanın bir yolu yok. Cihazın içindeki rom silinmiş veya ciddi hasar almış bu yüzden yeniden rom flashlanmasını istiyor
Hocam ROM yüklediğimdede herşey gidecek değil mi? ROM aradım bir kaç site buldum indirmek istediğimde bekle bekledi hata verdi. İndirebileceğim düzgün bir link varmı bildiğiniz yardımcı olabilir misiniz?

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Peki bunu yapmadan kurtarma yolu varmı ? bildiğiniz bir yöntem vesaire.
Bu telefonu kurtarmaya yarar en garanti ve resmî yol budur. Şu saatten somr saaten cihazda veri kurtarma işlemi yapılmaz

kalkumas

Üye
    Konu Sahibi
Bu telefonu kurtarmaya yarar en garanti ve resmî yol budur. Şu saatten somr saaten cihazda veri kurtarma işlemi yapılmaz
Anladım hocam yardımlarınız ve bilgi paylaşımınız için çok teşekkür ederim.
Hayırlı Forumlar.

• Beğen
Tepkiler: -Andromeda-

Üst Alt