Download Mode / Fastboot Mod Aynı Mı Farklı Mı

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
  Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar Nokia 6 telefonumun bootloader kilidini açmaya çalışıyorum. Bilgisayara adb yükledim. Fastboot modunda başlat komutunu girince cihaz sadece normal olarak başladı. Bunun üzerine tuş fonksiyonu denedim lakin fastboot yerine download modu açıldı.

Bootloader kilidi açmak için download modu kullanabilir miyim ? Fastboot ile bu mod aynı mıdır ? Yoksa farkları var mı ?
 
mkrts

mkrts

Üye
Farklı modlar oluyor... Her telefonun bootloader kilidini açmak farklı olabiliyor... Google da ara
 
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
  Konu Sahibi
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
  Konu Sahibi
Bootloader modunu açınca download modunu açıyor
 

Fatih BaKeR

Üye
Şu an kodları tam hatırlamıyorum ama komut satırında adb devices ya da fastboot devices gibi yazdığınızda cihazı görüyor mu? Eğer görüyorsa diğer ilgili komutlarla da kilidin açılması lazım.

Şunun gibi:
 
 • Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Benzer Konular

  • Beğen
  • Sevdim
Cevap
1
Görüntüleme
353
MAERKEK
MAERKEK
Cevap
0
Görüntüleme
152
MAERKEK
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt