Nokia 6 Bootloader Kilidi Açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Nokia 6 Bootloader Kilidi Açılmıyor
Nokia 6 telefonumun bootloader kilidini açmak istedim. Adb yükledim. adb üzerinden gereken komutları girdiğim zaman şöyle bir hata alıyorum.

C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>fastboot oem unlock
...
FAILED (remote: oem unlock is not allowed)

oem açma kilidine izin verilmemiş hatasıyla karşılaşıyorum. Bunu nasıl aşabilirim ? Android 9.0 yüklü şuan.

Geliştirici ayarları açık. Oem ön yükleme kilidi açık .
@Buğra

Buğra

Buğra

Admin
Nokia 6 telefonumun bootloader kilidini açmak istedim. Adb yükledim. adb üzerinden gereken komutları girdiğim zaman şöyle bir hata alıyorum.

C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>fastboot oem unlock
...
FAILED (remote: oem unlock is not allowed)

oem açma kilidine izin verilmemiş hatasıyla karşılaşıyorum. Bunu nasıl aşabilirim ? Android 9.0 yüklü şuan.

Geliştirici ayarları açık. Oem ön yükleme kilidi açık .
@Buğra
Nokia oem kilidini bildiğim kadarıyla nokia nin sitesi üzerinden açmanız gerekiyor. Oneplus veya bazı diğer modeller gibi tek komutla açılmıyor. Nokia işin vermiyorsa hiç açılmaz :)

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Nokia oem kilidini bildiğim kadarıyla nokia nin sitesi üzerinden açmanız gerekiyor. Oneplus veya bazı diğer modeller gibi tek komutla açılmıyor. Nokia işin vermiyorsa hiç açılmaz :)
Sitesi üzerinden açmayı denedim. Başarılı olamadım. Güvenlikten dolayı kapatmışlar.

Yabancı sitelerde unlock key dosyası satılıyor. Alırsan açabilirsin.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Bir diğer imkan ise downgrade yaparak 7.11 sürümünü geçmek ardından bootloader kilidini açıp . Yazılım yükseltme yapabilirsin diyor.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Bir diğer imkan ise downgrade yaparak 7.11 sürümünü geçmek ardından bootloader kilidini açıp . Yazılım yükseltme yapabilirsin diyor.
bende nokia 5 aldım android 9 50 tl
Mesaj birleştirildi:

iyi mi sence

Üst Alt