Dosyalarınızı Kurtarın:Recover My Files + Görsel Anlatımı

Sponsorlu Bağlantılar

zombiget

zombiget

Üye
    Konu Sahibi
Dosyalarınızı Kurtarın:Recover My Files + Görsel Anlatımı
indirme burdan:

Yanlışlıkla sildiğiniz hatta geri dönüşüm kutusundan bile sildiğiniz dosyaları ya da virüs bulaştığı için kaybettiğiniz veya yazılım çökmesinden kaynaklanan kayıplarınızı geri getirmenin güvenli yolu Recover My Files programı konusunda profesyonel ve uzaman bir yazılım.

Her türlü Word, Excel, PowerPoint belgesini, resim ve grafik dosyalarını, ZIP ve RAR uzantılı sıkıştırılmış dosyaları, Outlook ve Outlook Express'den sildiğiniz e-postaları ve daha aklınıza gelebilecek birçok dosyayı sildikten sonra tekrar bilgisayarınıza geri getirebilirsiniz.

Yapımcı:GetData
Dosya Boyutu:7,96MB
Lisans:Deneme Sürümü

Programın Kullanımı

Programı açtığınızda Recover My Files Wizard penceresinin açıldığını ve karşınıza bazı seçeneklerin çıktığını göreceksiniz

1.Hızlı Dosya Taraması
2.Tam Dosya Taraması
3.Format geçirmiş Diskten Hızlı Veri Kurtarma
4.Format geçirmiş Diskten Tam Veri Kurtarma

İhtiyacımıza göre bu seçeneklerden birini seçiyoruz.Biz bu anlatımımızda 2.seçeneği yani Tam Dosya Taramasını seçtiğimizi varsayalım.Next e basıyoruz...

Karşımıza şöyle bi ekran gelmesi lazım:

Bu bölümde kurtarmak istediğimiz diski/klasörü seçiyoruz.Seçimimizi yaptıktan sonra next e tıklıyoruz.Bu sefer karşımıza şu ekran görüntüsü gelecektir:

Bu bölümde de kurtaracağımız dosya türünü seçiyoruz.Gerekli seçimleri yaptıktan sonra start a basarak programın dosyaları taramasını sağlayabiliriz

Dosyaların taranması bittikten sonra bulunan dosyalar listelenecektir:

Burdaki listeden kurtarmak istediğimiz dosya/dosyaların sol tarafındaki kutucuğu işaretliyoruz ve araç çubuğunda bulunan Save Files in yanındaki küçük ok işaretine tıklıyoruz

Save Files As.. a tıkladığımızda ekrana kaydetme penceresi gelir;

Burdan dosyalarımı istediğimz yere kaydedebiliriz

Hayırlı olsun

NOT:ALINTI DEĞİLDİR

• Beğen
Tepkiler: nevzat660, Reşwan, crayzzz16 ve 6 diğerleri

you're

you're

Üye
emeğine sağlık pardus 2009 un bios ayarlarını verirmisin

alp190706

Üye
bende istiyo napıcam yhaa kaydederken istiyo pffff :(

mynetradyo

Üye
:oke: ARADIM AMA NETTE BULAMADIĞIM BİR SAATİMİ OLAN BU DEVASAL ÇÖZÜM İÇİN SANA NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZ İYİKİ VARSINIZ TEŞEKKÜRLER:yuru

:oke::heyo::bigstar:

hun2028

Üye
cüzellll

veran

Üye
çok güzel gardaş saolllllllllllllllllllllllllllllll :):oke: :yuru :ehe

selim24tr

Üye
programın çok güzel olduğunu duydum ancak çalıştırırken ****** istiyo. hiçbir işlem yapamıyorum. Bu konuda yardım bekliyorum lütfen .

muratgoktas1976

Üye
eline saglık kanka

sicher

sicher

Üye
allah razı olsun kardeş ( zombiget ) elişne sağlık beni buyuk bir dertten kurtardın

ofdoganoz

ofdoganoz

Üye
ben geçen senelerde kullandım bu programı ama multimedyaları kurtaramadı
video ve ses konusunda hiç başarılı değil
yine de konu için sağol yararlı olabilecek bir konu

deppee23

Üye
nerde ya BUNU INDIRDIM TAMAMDA ANLADIK NIYE KAYDETMEK ICIN ****** NUMMER ISTIYOR YA YARDIM EDEN YOKMU

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
K*ey , s*erial vs. paylaşımı yasak...

futbol123

futbol123

Üye
tşk.. saolasın

mcinan

Üye
when work will be finished

AdanaLımmm

Üye
ya iyi hosta adam akıllı iş yapın ya lisans istıyorrr sinir oldum

grkck

Üye
arkadaşlar geçerli bi seri numarassı varsa gönderir misiniz?? lütfen acil...

izmirligenc

izmirligenc

Üye
gerekli bi bilgi tsk

FORZ@_53

Üye
Umarım Banlanmam Program Var K-EY Yok Paylaşıyorum Anlatan Arkadaşımızında eline saglık sırf K-EY Vermek İçin Üye Oldum (inşallah banlamazlar)

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
İllegal paylaşım (k*ey,s*erial) forum kuralları gereği yasak...

yigidim

Üye
paylaşım için teşekkürler bir sorum olacak bilgisayarımın ghostunu almıştım ve yanlışlıkla sildim onu kurtarmak için seçeneklerden hangisini seçmeliyim yardımcı olursanız sevinirim

Üst Alt