doors oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
20. bölümde mantık: Düğmenin üstünde kaç tane ok varsa o kadar kare ilerlemek (Kırmızıyı saymayacaksınız).

Bunu yaparken tüm kareleri gezmeniz gerekiyor. Tüm kareleri gezebilmeniz için başlangıcı kırmızı karenin sol alt bitişiğindeki yukarı gösteren tekli ok işaretinden yapmalısınız. Böylece tüm kareleri dolaşacaksınız ve hepsi basılı hale gelirken kırmızı düğme yukarı çıkıp basılabilir hale gelecek.

readme1001

Üye
25. Bolumu nasi geccem acil yardımm

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Güncelleme ile oyuna 5 bölüm daha eklendi.
Toplam 40 bölüm oldu.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bölüm 19 Patron :D

gokhandiker

Üye
36'ncı bölümdeki mantık ney bir türlü çözemedim çözebilen varmı
Arkadaşlar çözdüm bölümü sessiz bir ortamda geçebilirsiniz ses olmadığı zaman ses dalgaları yeşil seviyede kalıyor ve o sırada kapıyı açabilirsiniz

- - - Eklendi - - -

Vay arkadaş ya şimdide 37 de takıldım

- - - Eklendi - - -

37 ile 38 de bitti ama 39 sinir etti yapılması gereken çok basit ama olmuyor deli oldum :)

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
36'ncı bölümdeki mantık ney bir türlü çözemedim çözebilen varmı
Arkadaşlar çözdüm bölümü sessiz bir ortamda geçebilirsiniz ses olmadığı zaman ses dalgaları yeşil seviyede kalıyor ve o sırada kapıyı açabilirsiniz

- - - Eklendi - - -

Vay arkadaş ya şimdide 37 de takıldım

- - - Eklendi - - -

37 ile 38 de bitti ama 39 sinir etti yapılması gereken çok basit ama olmuyor deli oldum :)

Çözdüğünüz bölümleri burada çözümlerini yazarak paylaşırsanız, diğer arkadaşlar için de faydalı olur. :oke:

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
28. Bölüm nasıl olacak birisi anlatabilir mi ??

mühendis_bey

Üye
10 çözemedim gitti

evarietyw

evarietyw

Üye
39. Bölümde takıldım ya varmı yardım edebilecek olan :)

OozyStaw

OozyStaw

Üye
27 nasıl olacak yaa

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
27 nasıl olacak yaa

Siyah ekranda iken sol alt tarafta yeşil bir nokta var, o noktaya tıkla ve el fenerini al. Daha sonra feneri yak ve kapının yanlarındaki kutucukları şu şekle getir. >[]<

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
39. Bölümde takıldım ya varmı yardım edebilecek olan :)

39. bölümü en kolay çözebileceğin yöntem öncelikle kenarlardan birini ayarlamak.

Yani örneğin en soldaki 3 taneyi yukarıdan aşağıya "doğru yerlerine oturacak şekilde" ayarla.
Ondan sonrası kolay.
Geriye sürekli döndürebileceğin 2 tane dörtgen kalıyor.
Onları da uygun şekilde döndüre döndüre ayarlayabilirsin.

OozyStaw

OozyStaw

Üye
arkadaşlar 31 de kaldım Yardımcı olursanız sevinirim

- - - Eklendi - - -

Siyah ekranda iken sol alt tarafta yeşil bir nokta var, o noktaya tıkla ve el fenerini al. Daha sonra feneri yak ve kapının yanlarındaki kutucukları şu şekle getir. >[]<

eyw hocam :)

- - - Eklendi - - -

31 i geçtim 32 :) 31de sağ ve soldaki beyaz yerleri basılı tutup ekranı öne doğru yatırın sonra ellerinizi çekmeden kapıdan geçin :)

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
arkadaşlar 31 de kaldım Yardımcı olursanız sevinirim

Parmaklarını iki taraftan dikenli kapanın yanındaki beyaz yerlere basılı tut, sonra telefonun üst tarafını aşağıya doğru tut.
Kapı açılacaktır.

Üst Alt