DoLandırıLdım..[Yardım]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wild48

Üye
    Konu Sahibi
DoLandırıLdım..[Yardım]
Arkadaşlar 15 12 2011 Tarihinde İlandaki Teli gördüm sipariş ettim 4 gün sonra elime ulaştı büyük bir heyecanla içeri koştum paketi açtım Telefon yerine 3lü priz çıktı böyle şerfsizlik olurmu adam tel i açmıyor dikkat edin sizdee eğer tc veriyorsa bir şeylik vardır yardım edin napcam ?

malik_44

malik_44

Üye
Geçmiş olsun Aklıma yardım edecek bir şey gelmedi keşke biraz mantıklı düşünerek alsaydın teli o fiyata o tel olmaz

Silinen Üye 524728

Silinen Üye 524728

Kapalı Hesap
Arkadaşım alışveriş sitesinde satıcı adamın adresi ve TC kimlik numarası var. Bence senin telefonunun yerine 3'lü priz çıkması kargo şirketinde olan bir karışıklıktan dolayı olmuştur.

malik_44

malik_44

Üye
Kargo şirketi kutunun içini kurcalıyor mu ki :D

fullwar

fullwar

Üye
Tek yapman gereken Emniyete başvurmak. Teknik takip sonucu kısa sürede (iyimserim bu aralar) enseleyeceklerini söyleyebilirim. Geçmiş olsun.

MAFİA.

MAFİA.

Üye
Kapıda ödemeli alsaydınız,yada kapıda ödemeli aldıysanız.Kargo görevlisine zabıt tutururdunuz öleliklede paranız falanda gitmez.

"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
Kaç kere diyoruz internetten alışveriş yapılmaz diye...:no:

fullwar

fullwar

Üye
ForeverAlone";4129488][COLOR="Red' Alıntı:
Kaç kere diyoruz internetten alışveriş yapılmaz diye...:no:[/COLOR]

Yapılırda bilinen, güvenilenden yapılır. Netten yüzlerce şey aldım daha tık yok.

SHS

SHS

Üye
polise git anlat

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Arkadaşım şimdi Sahibinden.com ilgililerine sorununu ilettim en azından ilanı kaldırırlar... Geçmiş olsun.

william75

william75

Üye
Dostum gidip polise bildir numarayı Tc. numarasını ver, yapabileceğin en iyi şey bu. geçmiş olsun.

tempestshine

tempestshine

Üye
üçlü priz mi çıktı?? Sahibinden.com o kadar güvenilir değil.Bence hepsiburada.com'dan yada mağazadan falan alsan daha iyi olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt