dokunmatik telefon alacağım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lunatics26

lunatics26

Üye
    Konu Sahibi
dokunmatik telefon alacağım
merhaba. ben telefon almayı planlıyorum. bütçem 600 tl. marka olarak samsung veya nokia almak istiyorum. telefonda aradığım özellikler sarjının uzun gitmesi ( en azından 3-4 gün), ve dokunmatiğinin iyi olması. telefonu müzik dinlemek, arada wifi takılmak , mesaj atmak için kullanırım.İşletim sistemi olsun olmasın fark etmez. program yükleyip çıkarmam. ama telefonu hızlandıracaksa olsun :D :). aklımda 3 telefon var.
1-) 5800 xm ( dokunmatiğine kötü diyorlar ama arkadaş alışınca sıkıntı çekmezsin dedi ve sarjı en az 3 gün gidiyormuş kriterlerime uygun ama yazılımsal sorunlar ve herkeste olması gibi sebeplerden dolayı soğuyorum sizden yardım bekliyorum :) )
2-) s5620 monte ( bildiğiniz gibi bataryasının uzun gitmesi de dokunmatiği de kriterlerime uyuyor )
3-) galaxy gio (sarjı 2 gün gidiyormuş çekimserim biraz ama size sormakta yarar var )
veya önereceğiniz farklı kriterlere uygun telefon var mı ?

mstf_l

mstf_l

Üye
c6 01e bakabilirsin internet bakımından rahattır dokunmatigi kapasitif yani 5800dan iyi
yine o civarlarda huawei ideos x5 derdim ama fazla oyun program takılmazsan gerek yok
O listeden de gio olabilir :oke:
Bir de monte ve 5800ı sakın alma hem narin bir telefon hem dokunmatigi rezistif

• Beğen
Tepkiler: ugurozbayrak

malmal44

Üye
Kesinlikle 5800 al gayet güzel telefon navigaston falan hepsi 4 4lük nokia işi biliyo gio konuşurken boğuk gelyor ses c6 ise dokunmatiği hemen bozuluyor ben satıyorum 250 liraya istersen pazarlıkta yaparız 5800 tertemizçiziksiz

lunatics26

lunatics26

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim. 5800 ın herkeste olması beni soğuttu :S . gio nun da sarjı az gidiyor monteye sıcak bakıyorum ama c6-01 de fena değil

----------Eklendi @ 12:56:07 ---------- Yazıldı @ 12:48:12 ----------

başka önereceğiniz telefon var mı veya biraz daha açsak konuyu telefonları değerlendirsek; boyut, dokunmatik, sarjının uzun gitmesi bakımından ?

Türe

Türe

Üye
galaxy ace alabılırsın ya da huaweı ıdeos x5 :oke:

lunatics26

lunatics26

Üye
    Konu Sahibi
açıkçası ideosu pek beğenmedim çünkü bana göre büyük ve telefonda programa , oyuna gerek duymam. yalnızca arada wifi arada müzik ve mesja atmak için kullanırım. benim için önemli 2 kriter var sarjının uzun gitmesi ve dokunmatiğinin iyi olması. yine de önerileriniz için teşekkür ederim :)

memo95

Üye
kutulu temiz nokia n97 var dokunmatik konusunda baslarda alışamazsın ancak daha sonra alışırsin ve çok yazarsın klavyeside oldugundan bi sorun olacağını zannetmiyorum pil konusunda hic bi telefonun pili wifi kullanıp hemde müzik dinleyerek 3-4 gün gitmez ancak yılda 1 pil degistirirsen en fazla 2 gün gider fiyat 450 tl dir ve 2. el fiyatıdır eğer düşünürseniz mesaj atar ve detayları konuşuruz iyi günler

lunatics26

lunatics26

Üye
    Konu Sahibi
yok n97 kalsın. ama yine de sağol :)

"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
c6 01e bakabilirsin internet bakımından rahattır dokunmatigi kapasitif yani 5800dan iyi
yine o civarlarda huawei ideos x5 derdim ama fazla oyun program takılmazsan gerek yok
O listeden de gio olabilir :oke:
Bir de monte ve 5800ı sakın alma hem narin bir telefon hem dokunmatigi rezistif

montenin dokunmatiği kapasitiftir.yanlıs bilgi vermeyelim lütfen.Ayrıca 5 kere düşürdüm ve hiçbir sorun yok.

delgadoxxx

Üye
Nokia N8...

Galaxy Acee

Galaxy Acee

Üye
Aralarda "Galaxy Gio" yu tavsiye ederim.Telefonunuzla fazla zaman geçirip ugrasmak istiyorsanız Android işletim sistemli bir telefon öneririm. Huawei ideos x5 modelli cihazında çok metini duydum uygun bir fiyata bulursam almayı düşünüyorum. Tavsiyem Gio veya Huawei İdeos x5 :oke:

REDSHAMAN

Üye
arkadaşım kesinlikle galaxy gio almanı öneririm.en 3 aydır kullanıyorum mükemmel bir cihaz çok hassas dokunmatiği var ve 800 mhz işlemcisiyle çok hızlı bir telefon ayrıca 16m renkli ekranda mükemmel.nokia ya hiç bakma bence symbian bitti artık zarar edersin.umarım alacağın telefon hayırlı olur senin için

mstf_l

mstf_l

Üye

montenin dokunmatiği kapasitiftir.yanlıs bilgi vermeyelim lütfen.Ayrıca 5 kere düşürdüm ve hiçbir sorun yok.

Evet ozur dilerim monte kapasitif mis bana touchwiz 2.0 oldugu icin kotu geldi herhalde ama sonucta kullanıs olarak obur telefonların dokunmatigiyle yarısamaz
Ayrıca senin monteyi 5 kere dusurmus olman bunun dayanıklı oldugu anlamına gelmez monte kabul edilmesi gereken bir gercektir ki yuksek bir mesafeden dustugunde kırılmaya meyillidir

Ayrıca o symbian bitti diyenlere sorarım adam ne demis program yuklemem demis ayrıca symbian^3 yani c6 01 e 2016 kadar destek gelecek peki o gio larınız ne yapabilecek en fazla 2.3 belki oda olmayacak sonra sonuc ortada kalacak yani symbian^3 un gelecegi froyo 2.2 den daha fazla symbian ı bitirmeden iyi dusunun bundan sonra
N8 diyen arkadas senin onun fiyatından haberin varmı allah askına

----------Eklendi @ 21:45:10 ---------- Yazıldı @ 21:42:15 ----------

kardes sende inceledin mi telefonları bi yorum yazsan da yardımcı olsak

lunatics26

lunatics26

Üye
    Konu Sahibi
yorumlar için sağolun teşekkürler son olarak dokunmatiğine katlanabileceğimi düşünüp 5800 la s5620 monte arasında kalmıştım ve s5620 monte aldım. (5800 ın herkeste olması beni soğuttu :S ) :)

----------Eklendi @ 17:35:13 ---------- Yazıldı @ 17:31:10 ----------

dediğim gibi sarjının uzun gitmesi benim için önemliydi ve forumda bilgili bir arkadaşla özel mesajlaştım bana 'sana android önermişler ama sarjının uzun gitmesini istiyorsan android almayacaksın' dedi. ben de eledim o yüzden. 5800 ve s5620 monte nin şarjı iyi gittiğinden 2 si arasında kalmıştım. ya 5800 ın dokunmatiğine razı olup onu alacaktım ya da monte. ben tercihimi monteden yana kullandım teşekkür ederim :)

hintfakiri

Üye
kardeş elimde smsung gtı8320 var 5mp kamera 16 gb hafıza artı hafıza kartı takılıyor ses mükemmel wifi si süper hızlı büyük ekran harika bir şey şarzı denedim çok kurcalayan biri değilsen 3 gün kurcalar sürekli müzik dinler oyun oynarsaan 2 gün gidiyor son sistem işletim sistemi linux var dokunmatik hassas ve mükemmel iphone ye rakip şu anda zaten ona çok benziyor kullanım olarak ilgilenirsen 05336263043 arayabilirsin

lunatics26

lunatics26

Üye
    Konu Sahibi
sağol ama 1.si zaten s5620 monte aldım. 2.si bu forumda telefonlar hakkında bilgili bi arkadaş konumu okudu ve android önermişler sana ama uzak dur sarjları az gidiyor dedi o yüzden s5620 monte aldım yorumlar için sağolun :)

blackcemre

Üye

N97 Minim var ciddi alıcıysan fiyat konusunda yardımcı olabilirim sana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt