Dokunma Sesi hakkında bilgisi olan içeri lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

kiziltilki

kiziltilki

Üye
    Konu Sahibi
Dokunma Sesi hakkında bilgisi olan içeri lütfen
Herkese merhaba

Samsung Galaxy A50 cihazıma resmi yazılım geldi fakat yazılımdan önceki dokunma sesi ile sonraki dokunma sesi cok farkli olduğunu farkettim..Öncesinde tuş kapatmadaki klik sesi geliyordu fakat guncellemeden sonra herhangibir uygulama yada ayarı seçtiğimde daha bi boğuk ve itici hatta rahatsiz edici bi ses geleye basladi.bunu nasıl düzeltebilirim yada yeni bi guncelleme mi beklemem gerekiyor..bilgisi olan varsa yardimci olabilirmi lütfen

Benim için çok önemli bir konu abartmadan 3 gündür bos vaktimde sürekli google de bakiniyorum ve bulamıyorum.en son format dahi attim yine de düzelmedi yardımcı olursanız çok sevinirim

*Not: telefon rootlu degil ve root düşünmüyorum garanti süresi bitmeden önce.
Varmi yardimci olabilecek birisi

• Beğen
Tepkiler: köprülü ve somurtukk

arslan3332

arslan3332

Üye
Bu durumda bir önceki yazılıma geri dönmen gerekir veya root yöntemi ile yeni yazılımda ki sesleri değiştirmen gerekir yani her iki ihtimalde de root şart

• Beğen
Tepkiler: kiziltilki
kiziltilki

kiziltilki

Üye
    Konu Sahibi
anlıyorum ama root işlemi uygulanırsa garanti dışında kalıyor cihaz. daha 1 aylık macburen dokunma seslerını kapattım.tekrar güncelleme geldiğinde tekrar dokunma seslerını acıp kontrol edicem sanırım yada samsung da yardım konusuna acayım birde belki dikkate alıpta eski sesi tekrar getirebilirler yeni bir güncellemede. Teşekkürler ilginiz için :bira:

• Beğen
Tepkiler: arslan3332