DNSet Pro v1.2 Patched Apk (Android İçin DNS Değiştirme Uygulaması)

Sponsorlu Bağlantılar

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
DNSet Pro v1.2 Patched Apk (Android İçin DNS Değiştirme Uygulaması)
DNSet Pro cihazınız tarafından kullanılan DNS sunucularını değiştirir. Sen anında birincil ve ikincil DNS sunucusu ayarlayabilirsiniz. Bu yerel bir VPN oluşturur yapmak için, bu kez app yetki var demektir. Ancak, cihaz tarafından üretilen ağ veri herhangi bir şekilde değil ayrıştırılır.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: kadikoy, 72huseyin7272 ve Symbianizer

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Güzel pro root gerekmez Vpn üzerinden çalışıyor artık internet te özgürce gezebileceksiniz

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
İşe Yarıyormu Denicem Teşekkürler

boyabatlı

boyabatlı

Üye
İse yarıyor

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Malesef Youtube Başarısız :(

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Ben giriyorum

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Bugün diğer sitelerde denerim

• Beğen
Tepkiler: mafian

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
milli eğitim bunları engelliyor lütfen bu tür şeyleri paylaşmayan ! milli eğitim tüm teknoloji forumlarını takip ediyordur.

boyabatlı

boyabatlı

Üye
O zaman puffin kullanın

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
boyabatlı

boyabatlı

Üye
Pision kullanın

sevenkalpler

sevenkalpler

Üye
DNSet Pro cihazınız tarafından kullanılan DNS sunucularını değiştirir. Sen anında birincil ve ikincil DNS sunucusu ayarlayabilirsiniz. Bu yerel bir VPN oluşturur yapmak için, bu kez app yetki var demektir. Ancak, cihaz tarafından üretilen ağ veri herhangi bir şekilde değil ayrıştırılır.

jm

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
youtube ve facebook sitelerine android cihazlarınızdan hiç bir şekilde giremiyorsanız ve ne yaptıysanız eğer işe yaramadıysa forumda puffin web browser var. onu indirip deneyin.

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
youtube ve facebook sitelerine android cihazlarınızdan hiç bir şekilde giremiyorsanız ve ne yaptıysanız eğer işe yaramadıysa forumda puffin web browser var. onu indirip deneyin.
onu kullanmayı istiyorum ama e tab 4 te engelli meb tarafından :-(

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
onu kullanmayı istiyorum ama e tab 4 te engelli meb tarafından :-(

Tamam işte Puffin Web Browser indir işte. indirip yükle, aç ve ordan youtube ve faceye girmeyi dene farkı göreceksin. ben bu farkı dün gördüm. şimdiye kadar bende bilmiyordum. şu anda da işe yarıyor. ilerde meb buna da çözüm bulursa onu bilemem.

superior16

superior16

Üye
Mansurcan meb ne alaka

Üst Alt