Dizi yapsanız kimleri oynatırsınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lastsmileegs

Üye
    Konu Sahibi
Dizi yapsanız kimleri oynatırsınız

blue_hangman

blue_hangman

Üye
başrol oyuncusunu tuğba ekinci yaparım

a21a

a21a

Emekli Yönetici
şener şen, türkan şoray, nurgül yeşilçay...

jumbolinho

Üye
ata demirer
tamer karadağlı
türe göre deişir

hades33333

hades33333

Üye
:artı: :artı: tabiki AJDAR!!!! :artı: :artı:

reytingler tawana wurur bakın demedi demeyin....

onlinehack

Üye
Bende türkan soray derim

Tayfuns

Üye
jet lee- ceki çen :D

..::Riddick::..

Üye
cem ylmz yeterli.. ;) kalabalığa gerek yok

midnight

midnight

Üye
Maxicep'teki kardeşlerime rol verirdim..Her role gidecedek arkadaşlarım var bu sitede.. ;;)

Üye
Originally posted by midnight@Sep 1 2005, 01:05 AM
Maxicep'teki kardeşlerime rol verirdim..Her role gidecedek arkadaşlarım var bu sitede.. ;;)
[post=151119]Quoted post[/post]​
O zaman bana Aksiyon ver dostum iyi gider ;)

Caine

Caine

Üye
Originally posted by hades33333@Aug 31 2005, 09:05 PM
:artı: :artı: tabiki AJDAR!!!! :artı: :artı:

[post=150841]Quoted post[/post]​

yemin ediyorum süpersin yaaaaaaaa...
filminin adıda nane nane naneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeasasdasdadassdmşlsddfşgfmdfşç olsun :DD :DD :DD

ya reyting rekorları kırar yaa, ama dizide ona rol arkadaşı olarakda kadir inanırı oynatıcaksın :vur: :lol2:

mavizeybek

mavizeybek

Üye
Originally posted by _Cihan_+Sep 1 2005, 01:35 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(_Cihan_ &#064; Sep 1 2005, 01:35 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-midnight@Sep 1 2005, 01:05 AM
Maxicep&#39;teki kardeşlerime rol verirdim..Her role gidecedek arkadaşlarım var bu sitede.. ;;)
[post=151135]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

yaw bana da seri katil rolü verin madem bu aralar şiddete yönelim varda bende :DD

SANCAR

SANCAR

Üye
Originally posted by a21a@Aug 31 2005, 08:29 PM
şener şen, türkan şoray, nurgül yeşilçay...
[post=150803]Quoted post[/post]​

ikinci baharcısın abi heralde :haha:

SANCAR

SANCAR

Üye
Originally posted by midnight@Sep 1 2005, 01:05 AM
Maxicep&#39;teki kardeşlerime rol verirdim..Her role gidecedek arkadaşlarım var bu sitede.. ;;)

korku filmi olursa

ben de...

İLK ÖLEN ŞİŞMAN GÖZLÜKLÜ GENC OLURUM :lol2:

Üye
Originally posted by mavizeybek+Sep 1 2005, 04:06 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(mavizeybek &#064; Sep 1 2005, 04:06 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by [email protected] 1 2005, 01:35 AM
<!--QuoteBegin-midnight
@Sep 1 2005, 01:05 AM

[post=151135]Quoted post[/post]​

yaw bana da seri katil rolü verin madem bu aralar şiddete yönelim varda bende :DD
[post=151511]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
geçlik ne hale düştü :D

hades33333

hades33333

Üye
Originally posted by Caine+Sep 1 2005, 04:30 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(Caine &#064; Sep 1 2005, 04:30 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-hades33333@Aug 31 2005, 09:05 PM
:artı:  :artı:  tabiki AJDAR&#33;&#33;&#33;&#33;  :artı:  :artı:

[post=150841]Quoted post[/post]​

yemin ediyorum süpersin yaaaaaaaa...
filminin adıda nane nane naneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeasasdasdadassdmşlsddfşgfmdfşç olsun :DD :DD :DD

ya reyting rekorları kırar yaa, ama dizide ona rol arkadaşı olarakda kadir inanırı oynatıcaksın :vur: :lol2:
[post=151199]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

tabi abi sen iste yeter.... ama ajdarla kim oynarsa yanında sönük kalıcaandan kadir inanır da etki etmes.... onunla bnc tüm maxicep ailesini bi filmde buluştursak süper bişi olur ehehehe :artı: :artı: :artı:

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
başrol ben....sonrada ekinci filan olur...aman cariyem duymasın&#33; ;)

rapci_cariye

Üye
Originally posted by _CHiLeKesH_@Sep 4 2005, 02:56 AM
başrol ben....sonrada ekinci filan olur...aman cariyem duymasın&#33; ;)
[post=154087]Quoted post[/post]​

hop hoppp ağır ol bis hiç dıosmu brad pitt die :)

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
ben

basrolde sagopa kajmer
yardımcı ouncular ceza
sonra fuchs
ve fuat -- >ama bunu görüntü olarak koyarım..sevmiyom adam sagoya diss atabilecek kadr düsmüs..ve kndini bisi sanıyo..

filim bir rap filmi olurdu..bide filimde kankim _cleo_yani ezgi ile bende oynardım

_cLeo_

Üye
Originally posted by dimitradon@Sep 5 2005, 02:39 AM
ben

basrolde sagopa kajmer
yardımcı ouncular ceza
sonra fuchs
ve fuat -- >ama bunu görüntü olarak koyarım..sevmiyom adam sagoya diss atabilecek kadr düsmüs..ve kndini bisi sanıyo..

filim bir rap filmi olurdu..bide filimde kankim _cleo_yani ezgi ile bende oynardım
[post=155138]Quoted post[/post]​

olur kanki oynarıs.... sen iste yeter ki...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...