Dİyet Bitti :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cukuleaks

Üye
Banada diyet gibi bişeler ayarlayabilirmisin fatoş :D kilolarımdan dolayı kaslarım gözükmüyor sinir oluyorum :angry:

• Beğen
Tepkiler: FatoŞ
Metin MF

Metin MF

Üye
Nasıl diyet yapıyorsunuz ben anlamıyorum ya. Biraz ayıp olacak ama okulda 5 gün boyunca her tenefüs at gibi masatenisi oynuyorum voleybol oynuyorum nasıl terlediğimi kaslarımın nasıl ağrıdığını tahmin bile edemezsiniz üstelik okul yemeği olarak sadece su belki püskevit yiyorum. Kahvaltılarımda domates salatalık beyaz peynir ve yumurta. Ama yine 85 kiloyum yine 85 kiloyum. Ne yapsam bilmiyorumki :bilmm

- - - Eklendi - - -

Bu arada yeni kilon hayırlı olsun :)

Bazı insanların metabolizması yavaştır, bunun halk diliyle söylenişi, "su içse bile yaramak" anlamına gelir. Ben de fazla yemem ama 94 kiloyum.

- - - Eklendi - - -

metabolizma yavaş yani ikimizin de. ben yaz tatilinde bir markette depo görevlisi olarak çalışmıştım, orada kilo verdim ve metabolizma biraz hızlandı

cukuleaks

Üye

bazı insanların metabolizması yavaştır, bunun halk diliyle söylenişi, "su içse bile yaramak" anlamına gelir. Ben de fazla yemem ama 94 kiloyum.

- - - eklendi - - -

metabolizma yavaş yani ikimizin de. Ben yaz tatilinde bir markette depo görevlisi olarak çalışmıştım, orada kilo verdim ve metabolizma biraz hızlandı
inşallah :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt