Dİyet Bitti :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

__xXx__

__xXx__

Üye

Sağolasın Gökhan :)

Ayy Allah Korusun Bune Yahu :D

Aslında Pekte lüzumu Yoktu Ama Yinede :D

Ahh kurabiyeee :D Gel Beraber Olsun :)

Hmm Hmm Hmm :D Söylemesem :D

Oo Cancan Senin Gibi Yapsam Oo Çok Kilo Alırım :)

:zzz:

- - - Eklendi - - -

bu arada hacı sen 65 kilo bana fazla demişsin kaç kilosun:allalla: bi an kendimi düşündüm de şişman olmamama rağmen bayağı ağırım demekki :hmmm

• Beğen
Tepkiler: FatoŞ
x-scarface

x-scarface

Üye
kapı çaldı du bakiym aaa pizzalar gelmiş :aha:

• Beğen
MeLih_061

MeLih_061

Üye
Yemeğe devaam :)

• Beğen
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Senin için sevindim :) lakin benim de acilen diyete başlamam gerekiyor... :(

• Beğen

cukuleaks

Üye
Nasıl diyet yapıyorsunuz ben anlamıyorum ya. Biraz ayıp olacak ama okulda 5 gün boyunca her tenefüs at gibi masatenisi oynuyorum voleybol oynuyorum nasıl terlediğimi kaslarımın nasıl ağrıdığını tahmin bile edemezsiniz üstelik okul yemeği olarak sadece su belki püskevit yiyorum. Kahvaltılarımda domates salatalık beyaz peynir ve yumurta. Ama yine 85 kiloyum yine 85 kiloyum. Ne yapsam bilmiyorumki :bilmm

- - - Eklendi - - -

Bu arada yeni kilon hayırlı olsun :)

• Beğen
FatoŞ

FatoŞ

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl diyet yapıyorsunuz ben anlamıyorum ya. Biraz ayıp olacak ama okulda 5 gün boyunca her tenefüs at gibi masatenisi oynuyorum voleybol oynuyorum nasıl terlediğimi kaslarımın nasıl ağrıdığını tahmin bile edemezsiniz üstelik okul yemeği olarak sadece su belki püskevit yiyorum. Kahvaltılarımda domates salatalık beyaz peynir ve yumurta. Ama yine 85 kiloyum yine 85 kiloyum. Ne yapsam bilmiyorumki :bilmm

- - - Eklendi - - -

İyi Demişsin Lakin Önemli Olan Yemek Değil ki Az Amaa Çok Öğün Yemek .. Dengeli Beslen Yoksa Ordan Oraaya Hop Al Sana Kilo :)

Teşekkür Ederim :)

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

İyi Demişsin Lakin Önemli Olan Yemek Değil ki Az Amaa Çok Öğün Yemek .. Dengeli Beslen Yoksa Ordan Oraaya Hop Al Sana Kilo :)

Teşekkür Ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt