Disk Ayırdım Sonra Tekrar Birleştirdim fakat Şimdi Ayırdığım Kadarı Görünmüyor

• 16 Kasım 2010
  • 3818 Okunma
  • 11 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Windows Vista Home Basic kullanıyorum bu sabah windows 7 yi denemek için D diskini 45 gb ayırdım (hay ayırmaz olaydım) daha sonra tekrar birleştirmek istedim ve birleştirdim fakat şimdide ayırdığım 45 gb görünmüyor 160 GB HDD oldu 115 GB . Yardım edin lütfen ayvayı yedi PC .

Yazan: Paranoya
  2. Arkadaşım Bana Sorarsan Kill Disk Programını Yükleyip HDD'ni Sıfırla (Yalnız HDD Az Da Olsa Zarar Görebilir Ama Devede Kulak Yani Kafana Takma) HDD'ni %100 Sıfırlar Sonra Da Hangi İşletim Sistemini İstiyorsan Yükleyebilirsin ;)

--------------- Ekleme ---------------

Fakat Bana Sorarsan Windows 7 Ultimate'i Yükle Çok Uzun Süredir Kullanıyorum 4-4'lük Diyebilirim ;)

3. Benim PC de W7 Kaldırsada Bende Yüklesem :D

4. tamamdır sağolasın :oke:

5. Ne Demek Amaç Destek Sonuçta İnsan Bilgileri Ne Yapacak Kendine Mi Saklayacak Ayrıca İki Satır Şeyi Yazınca Parmağıma Kramp Mı Gircek Canım Önemi Bile Yok ;) :oke:

Hakan Senin Sistem Özellikleri Ne Çünkü İnternetten Söylenilenler Minimum Diye Önerilenleri Söylüyorlar Win7 Neredeyse Xp'den Çooooooook Az Fazla Sistem Özellikleri Gerektiriyor (Fakat Aero İçin Biraz Daha Yüksek Olması Gerek);)

6. 512 MB Ram 2.40 GHZ İşlemci :)
    Windows 7 İçin Yükseltme Testi Yapıyorum Bakalım Ne Çıkacak Sonuç :)

:d: Sistemim İle Uyumlu Değilmiş Ayrıca 16 GB Yer İstiyor Benim C Zaten Toplam 4 GB :D

7. Kardeş Ekran Kartın 512 Ya Da Daha Yüksek Olursa Döne Döne Kullanırsın ;) :D

Kardeş Bu Arada Senn HDD Kaç Gb ? :D

8. C: 17 GB D: 20 GB Toplam 37 GB :D Eski Külüstür PC'lerden Benimki :D

9. Ekran Kartı ??

10. 256 lık :D

11. Kardeş Windows'u En İyi Performans İçin Ayarla Seçeneğini Seç Dicem Ama Öyle De Windows 7'nin Anlamı Kalmıyor ;)

Benim Eski Pc Geldi Aklıma 40 GB HDD'si Vardı 788 Mb Ekran Kartı 512 Mb Ram Vardı Ama Tıkır Tıkır Çalışıyordu Mübarek :D

12. Biraz Kasar Ama Performans Oynamaları İle Halledebilirsin ;)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 17:42