Yardım Discovery 2 Stock rom yapacağım

Sponsorlu Bağlantılar

memo4535

memo4535

Üye
    Konu Sahibi
Discovery 2 Stock rom yapacağım
Arkadaşlar birinizde orjinal backup varsa link atsin buraya stock roma dönüştürmeyi deneyecegim 2 3 güne kadar

• Beğen
Tepkiler: sebo7, YaşlıTaşCocuk54, caneira07 ve 1 kişi daha

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Backuptan stock rom çıkarılabilirmi?

• Beğen
Tepkiler: caneira07
memo4535

memo4535

Üye
    Konu Sahibi
backupu mtk droid tool ile ayarlarsak sp flash tool için portlayabiliriz yani stock romu elde etmiş oluruz

• Beğen
Tepkiler: sebo7, caneira07 ve ÇaRşI 2387
Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
Hocam ben rootsuz stock romdayım. Recovery'den backup almaya çalışınca sd kart yok hatası veriyor. Siz bana nasıl backup alınacağını söyleyin, ben de yapayım.

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
İnşallah olur herkese lazım

• Beğen
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Hocam ben rootsuz stock romdayım. Recovery'den backup almaya çalışınca sd kart yok hatası veriyor. Siz bana nasıl backup alınacağını söyleyin, ben de yapayım.
memo4535 yardımcı olsun sana

• Beğen
memo4535

memo4535

Üye
    Konu Sahibi
Hocam a101 lerde satılan flash bellekler var cift girisli onla olur onu takarsin backup alirsin

byAndroid

byAndroid

Üye
16 liraydı sanırsam

memo4535

memo4535

Üye
    Konu Sahibi
Evet 16 liraydı ama pek emin degilim eski telefon görüyordu sd olarak bu da görür heralde

memo4535

memo4535

Üye
    Konu Sahibi
Tamamdır hocam bende islemcisi hakkında araştırma yapayım belki alcatel one touch idol x in tekniklerine bakayim belki bisey cikar

• Beğen
Tepkiler: caneira07 ve YaşlıTaşCocuk54
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
General mobile ana avrat sövülsen yeridir
Güncelleme yapılamıyor root olrak algılanmış mış...

jeosalih

jeosalih

Üye
Kardeş boşuna otg alma recovery menude otg görmüyor bende var denedim yani. Bu arada mtk droid tools ile yedek alabilirsin. fakat ben ne yaptıysam telefonu görmedi. Bir çok driver kurdum yinede telefonu tanımadı. Rootu 10 gün önce yaptım. eğer mtk droid tools telefonu görseydi herkesi bu dertten kurtaracaktım.

Şuan son sürüm yüklü ve telefon rootlu. Eğer denediğiniz driver var ise (üstüne basarak denediğiniz diyorum) ben mtk ile yedek alabilirim. Rootlu fakat son sürüm olur.

Birde bi arkadaş ana konu oluştursun. root, recovery, güncelleme rom felan herşey tek konuda olsun. yeni bir gelişme var mı diye hergün bütün konuları gezmek zorunda kalmayalım. bütün konuşmalarımız tek başlıkta toplanır.
Tamamdır hocam bende islemcisi hakkında araştırma yapayım belki alcatel one touch idol x in tekniklerine bakayim belki bisey cikar

sorunun çözümü otg destekli recovery. xda da idolx+ için 5 farklı recovery var. otg destekledikleri yazıyor. 5 inide flashladım hiç biri düzgün çalışmadı. Allah razı olsun @YaşlıTaşCocuk54 ten onun konusundan orjinalı flashladım sonra.https://www.maxicep.com/forum/members/yaslitascocuk54.2546881/

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Kardeş boşuna otg alma recovery menude otg görmüyor bende var denedim yani. Bu arada mtk droid tools ile yedek alabilirsin. fakat ben ne yaptıysam telefonu görmedi. Bir çok driver kurdum yinede telefonu tanımadı. Rootu 10 gün önce yaptım. eğer mtk droid tools telefonu görseydi herkesi bu dertten kurtaracaktım.

Şuan son sürüm yüklü ve telefon rootlu. Eğer denediğiniz driver var ise (üstüne basarak denediğiniz diyorum) ben mtk ile yedek alabilirim. Rootlu fakat son sürüm olur.

Birde bi arkadaş ana konu oluştursun. root, recovery, güncelleme rom felan herşey tek konuda olsun. yeni bir gelişme var mı diye hergün bütün konuları gezmek zorunda kalmayalım. bütün konuşmalarımız tek başlıkta toplanır.

sorunun çözümü otg destekli recovery. xda da idolx+ için 5 farklı recovery var. otg destekledikleri yazıyor. 5 inide flashladım hiç biri düzgün çalışmadı. Allah razı olsun @YaşlıTaşCocuk54 ten onun konusundan orjinalı flashladım sonra.
Ben tek konu ana konu yapacam ok

• Beğen
Tepkiler: jeosalih
jeosalih

jeosalih

Üye
En iyisi bu kardeş. farklı başlık açanları da ana konuya yönlendiririz.

jeosalih

jeosalih

Üye
  • Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54

Üst Alt