Dikkat Spot Alanlar Yada Almak İsteyenler

Sponsorlu Bağlantılar

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Büyük ihtimalle vergi dairelerine zaman bilmiyorum.. :(

lossalive

Üye
6230i nin spotunun sıfırını 360YTL ye almadım sırf 13 temmuzdan sonra almayayıp die Allah bunları bildiği gibi yapsın birşey demiyorum!!!

ibonline

ibonline

Üye
ortada net bir bilgi yok bu telefonların vergilerini nereye yatırıcaz uğraşamam artık biri net bir cvpta bulunsun bak arkadaşda telefon alamamış

enigma

enigma

Üye
yatırsakta kurtulsak artık. aksi halde haberimiz bile olmadan telimiz kapanacak sinir olacağız. elimizde patlayacak :off: :off: :off: :off:

ibonline

ibonline

Üye
Originally posted by enigma@Oct 2 2005, 11:22 PM
yatırsakta kurtulsak artık. aksi halde haberimiz bile olmadan telimiz kapanacak sinir olacağız. elimizde patlayacak :off: :off: :off: :off:
[post=183636]Quoted post[/post]​
aynen

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Originally posted by van_hoijdonk+Sep 26 2005, 05:39 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(van_hoijdonk &#064; Sep 26 2005, 05:39 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by the_patriot@Sep 26 2005, 05:35 PM
<!--QuoteBegin-van_hoijdonk
@Sep 26 2005, 05:32 PM
13 temmuzla ilgili bir gelişme var mı peki?
[post=178113]Quoted post[/post]​

yazıyı okumadınmı ekim ayına kadar kayıt olması gerek ne olursa olsun, ister önce ister sonra alınsın 13 temmuzdan
[post=178123]Quoted post[/post]​

Yazıyı zaten mynette okumuştum.. O zaman yarın gidip 10-15 tane spot almak lazım nasıl olsa 5 ytl&#39;ye kaydedilecek...

O zaman daha sonra satarız iyi fiyata..
[post=178133]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

üzülerek söylüyorum adam başına 1 cep telefonu kaydedilebilecek diye duydum ühhüü :&#39;(

barabelli

barabelli

Üye
ya bence saçma bişey nasıl olacak ki bu iş adam başına bir telefon bir yandan iyi bir yandan kotu butceye gore telefonlar vardı (spot) şimdi ise kimse almaz ama hırsızlık acısından iyi

Üst Alt