Digiphone K800i Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

ene_s

Üye
    Konu Sahibi
Digiphone K800i Yardım
arjadaşlar yeni diğiphone k800i aldım menü arkaplanı beyazlı falan bir resim tamam güzel ama mesajlarda yazı tipi rengi de beyaz... Dolayısıyla kesaj okumakta ve yazmakta çok zorluk çekiliyor. Bilenler tema yada yag düzenleyici verebilir mi pls :(

Ozan

Ozan

Admin
Telefon ayarlarında ekran ayarları kısmında yazı tipi rengi gibi bir ayar olmalı.
Yada mesaj ayarlarına bakın aynı sekilde benzer ayar için ..

karabey06

Üye
bende de aynı sorun var yazı beyaz okuyamıyorum

nilep3583

Üye
arkadaşlar mesaj yazı rengini yada tema resmini düzeltebilen var mı? mesajları okumak imkansız yardımcı olursanız sevinirim lütfen yazın

dentist_1991

Üye
arkadaşlar aynı sorun bendede var mesajlar çok zor okunuyor
ya yazı rengini yada temayı değiştirmenin bir yolunu bulan varsa yardımcı olsun lütfen

çiğdem42

Üye
o sorun bendede var msjı okuyamyrm bluetooth ayarlaınıda yapamadım hıcbı telden bısey kabul etmıyr bılen varsa yardımcı olurmusunuz:mahcup:

SOSYETE19

SOSYETE19

Üye
Arkadaşlar mesaj okuma sorunu bendede var yardım ederseniz sevinirim

digiphone

Üye
merhabalar bu cep telefonları bıze aittir,yanı digiphone markası bızımdır.denk geldıgım ıcın sorununuz hakkında yardımcı olmak ıstedım.ne yazıkkı bu sorun k800lerde yazılım degıstırılmeden herhangı bır sonuc vermıyor.eger garantınız devam edıyorsa servısımızle ırtıbata geçip yazılımın güncelleştirilme isteğinde bulunursanız sorununuz çözülmüş olacaktır...teşekkür ederim

yasin19-05

Üye
merhaba arkadaslar bende k8800 crome var
bu tele oyun yükleniyormu???

handsome_fox

Üye
digiphone 800i telefonun yazılımı yükleyen firma varmı kahramanmaraştayım

theblackst

Üye
bırak dostum bırak ne versiyonu blmem nesi herifler daha yazdıgım maillere cevap vermekten aciz herşeyleri sorun adamların ne telefonları bi boka yarar nede firmaları salla...

leonkiss

Üye
aynı sorun bende de servisle nasıl irtibata gececegim

theblackst

Üye
sorun orda zaten kardeşim bi servis olsa geçicende irtibata piyasada servis yok malı madem bu telefonu yaptınız adamlar maillere cevap versn illaki biyerlere gonderipte 3 ay telefonmu beklememiz lazım ne mal adamlarsınız lan!!!Telefonunuzu taa qötünden skiiim

lukant

Üye
boşa uğraşmayın bede kullandım ama beş para etmiyoo kendi içinde ayarları yok ayarı kendiniz atabilirseniz ne mutlu size

asdasd002

Üye
dıgıbone d1200 guvenlık kodu nasıl kırılıyor bana mu msn ulasabıllırsınınz [email protected]

bdr81

bdr81

Üye
KARDEŞİM Digiphone E7300 MARKALI TELEFONA TEMA LAZIM YAPARSAN ÇOK SEVİNİRİM...

hido50

Üye
arkadaşlar internete giremiom ne yapmalıyım nolur yardımcı olun telefonu daha yani aldım |-) ...(MERT)

Üst Alt