DIGIPHONE DG66 modeli hakkında birkaç soru?

Sponsorlu Bağlantılar

aysel03

Üye
dg 66 var elimde gmaile giremiyorum yükleme diyor sonra hafıza yetersiz diyor ne yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler:vur

naftion

Üye
selam herkese . bendede wentto f003 var. genelde her sey i var ama aynl sorun var. ama eniyisi bilgisayara indirip oradanda cep telefonuna yuklemek sanirim

--------------- Ekleme ---------------

pardon az onceki cevap baska model konu icin idi sry

asikartalll33

Üye
canım sen saglamını ver o zaman

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar merhabalar digiphone cep telefonları hakkında ıhtıyacı olanlara yardımcı olabılırım,urunumuz hakkında lutfen kesın bılgısı olmayanlar yorum yapmazsa sevınırım.sıtede bıraz dolastım da bazı kısıler bılmeden kesın konusmuslar,ozur dıleyerek bunları tekrar yapmayacaklarna ınanıyorum

bu güzel kardeş telefona sahip çıkıp bunca yoruma neden bir cevap vermemiş acep:megafon:

sery87

Üye
karşıdan gelen aramada ses gelmiyo acil yardım

tommytaha

tommytaha

Üye
arkadaşlar merhaba öncelikle digiphone telefonlarını tercih etmeyin bence çok sıkıntı çıkıyor daha çok yardım alabilceğiniz destek olan sitelerden alışveriş yapın ben size bir site önericem bu siteden ürün aldığınızda müşteri yetkilisi sizi arayıp memnuniyetinizi soruyor bu benm çok hoşuma gitti ve iphone almıştım dokunmatiği arıza yaptı site yetkililerine ilettim 20tl ile tamirini hallettim sorunsuz kullanıyorum aynı arıza yaparsa ücretsiz yapıolar tekrar bence telefon alırken aldığınız yeri iyi seçin...

xxhenry14

Üye
oyun yüklenir çünkü telefonda dosya yöneticisi var java uzantılı oyunları açmaktadır bende bu telefonu kullanıyorum çok memnunm

sewda01

Üye
bende digiphone dg66 aldım ama oyunda yok internette msn de ne yapcam:bye2:

Üst Alt