DIGIPHONE DG66 modeli hakkında birkaç soru?

Sponsorlu Bağlantılar

kahraman1285

Üye
    Konu Sahibi
DIGIPHONE DG66 modeli hakkında birkaç soru?
Merhaba

Almayı düşündüğüm DIGIPHONE DG66 MODELİ Cep telefonunun özellikleri hakkında bulamadığım bir kaç şey sormak istiyorum.

1.Bu telefonlarda bu sitede bahedilen Symbian işletim sistemi kullanılı yor mu?
2.sitede bir yerde Teletext için bir program görmüştüm bu program bahsettiğim telefona yüklenir mi?
3.Ben telefonun teletext özelliği olsun istiyorum.bu telefona teletext yüklenir mi?

saygılarımla.

serobo

Üye
teşekkür

seaghost

seaghost

Üye
arkadaslar bu dıgıphone hakkında detaylı bılgıler alabılecegımız bır yer yokmu??

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
DIGIPHONE DG 66 ( ÇİFT SIM KART + TV )

Telefon Özellikleri:

TV Mobile ( TV Seçeneklerde ülke ayarı olarak Türkiye'yi seçiniz.)
TV Kayıt
FM Radyo
Çift Simcard Teknolojisi
Çift Bluetooth
3D Hoparlör
2 MP Kamera
QVGA 3.0
260.000 Renk Ekran
Micro SD Hafıza Kartı Desteği
MP3 - MP4 Player
Ürün Özellikleri : Çift Hatlı Var ( Tek İşlemcili ) Genel Özellikleri Boyutlar 108.8 x 55 x 13.9 mm. Ağırlık 70 gr Şebeke 900 / 1800 Ajanda Var Alarm Var Titreşim Var Hesap Makinesi Var Java Desteği Yok HandsFree (Eller Serbest) Var Resimli Telefon Defteri Var Ses Kayıt Var Sesli Arama Yok Ortam Sesleri Kayıt Var Kronometre Var Bas Konuş Yok İşletim Sistemi Standart

--------------- Ekleme ---------------

verdiğin linkte işletim sistemi STANDART yazmakta yani symbian deil dolayısı ile hiçbir program ( symbian işletim sistemi gerektiren) ve oyun yükleyemezsiniz....

saygılar..

seaghost

seaghost

Üye
""dolayısı ile hiçbir program ( symbian işletim sistemi gerektiren) ve oyun yükleyemezsiniz.... ""

yanı bu telefona oyun program yukleyemezmıyız?yoksa symbian işletim sistemi isteyen oyunlar harıcındekını yukleyebılırmıyız??

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
Hiçbir oyun ve program yüklemesi şuan yapamazsınız henüz üretilmedi.. bu tarz telefonlar için kendi içindeki oyunlar dışında bir eklenti şuanda mevcut deil..

Utku

Utku

Üye
uygun fiyata ikinci el bi temiz n70 al oyun yüklemek istiyosan

digiphone

Üye
arkadaşlar merhabalar digiphone cep telefonları hakkında ıhtıyacı olanlara yardımcı olabılırım,urunumuz hakkında lutfen kesın bılgısı olmayanlar yorum yapmazsa sevınırım.sıtede bıraz dolastım da bazı kısıler bılmeden kesın konusmuslar,ozur dıleyerek bunları tekrar yapmayacaklarna ınanıyorum

polat22

Üye
arkadaşlar merhabalar digiphone cep telefonları hakkında ıhtıyacı olanlara yardımcı olabılırım,urunumuz hakkında lutfen kesın bılgısı olmayanlar yorum yapmazsa sevınırım.sıtede bıraz dolastım da bazı kısıler bılmeden kesın konusmuslar,ozur dıleyerek bunları tekrar yapmayacaklarna ınanıyorum

dostum ürünün size ait olduğunu söyledin bana dg66 yazılımı lazım 1,5 - 2 ayda bir servise yollamaya bıktım sürekli hattın birini devre dışı bırakıyor servise yollayıp yazılım attırıyorum düzeliyor ben bu telefonu ömür boyu bu şekildemi kullanacam hiç bir yerde yazılımıda yok telefonu her servise göndermem 20-25 ytl yi buluyor hat tanımama sorunu haricinde çok memnunum telefondan ama bu sorunda olmasa bu konuda yardımcı olursan sevinirim

seaghost

seaghost

Üye
evet bu telefonun yazılımını ınternette paylasıma acsanız cok ıyı olur.ayrıca eger oyunlarıda varsa bunlamrıda eklesenız ınanın telefon daha kullanıslı hale gelır.

M3L!H

M3L!H

Üye
Bu telefonlarda symbian yüklü değildir sanki iphone'nin klonu gibi denedim ben (kesin konuşmuyorum)... Java yüklü belki telefonun java sürümüne uyumlu oyunlar atabilirsin veya eğer uygulama engeli varsa (samsung gibi mesela) onu kaldırabilirsin...

NOT: Ben Bu telefona oyun yüklemesini denemediğim için tahmini konuştum.(kesin konuşmadım)...

eç038

eç038

Üye
Merhaba

Almayı düşündüğüm DIGIPHONE DG66 MODELİ Cep telefonunun özellikleri hakkında bulamadığım bir kaç şey sormak istiyorum.

1.Bu telefonlarda bu sitede bahedilen Symbian işletim sistemi kullanılı yor mu?
2.sitede bir yerde Teletext için bir program görmüştüm bu program bahsettiğim telefona yüklenir mi?
3.Ben telefonun teletext özelliği olsun istiyorum.bu telefona teletext yüklenir mi?

saygılarımla.

1.bu telefonlarda symbian işletim sistemi olamaz doğru dürüst javaları bile yok
2.cep telefonunda tv varda neden teletext arıyorsunuz.. tv olduğuna şükretmelisinz
3.teletext yüklenecek bir program değil bir entegre ile çalışır die biliyorum

dördüncüyüde ben ekleyim bu telefonlardan adam olmaz hiç gidip çin malı alıpta başını ağrıtma...
özür dilemiyorum itirazı olan moderatör gibi biri varsa siteden atabilir..pişman değilim bi daha olsa yine yaparım

seaghost

seaghost

Üye
1.bu telefonlarda symbian işletim sistemi olamaz doğru dürüst javaları bile yok
2.cep telefonunda tv varda neden teletext arıyorsunuz.. tv olduğuna şükretmelisinz
3.teletext yüklenecek bir program değil bir entegre ile çalışır die biliyorum

dördüncüyüde ben ekleyim bu telefonlardan adam olmaz hiç gidip çin malı alıpta başını ağrıtma...
özür dilemiyorum itirazı olan moderatör gibi biri varsa siteden atabilir..pişman değilim bi daha olsa yine yaparım

arkadasımız ck haklı.bende dg66 aldım 190tl pesın 230 taksıtlı.telefonun gorunusu ve ozellıklerı ıtıbarı ıle fıyatı cok uygun gıbı ama telefon hıc ıse yaramaz.uzerındekı ozellıkler var ama hıcbırı dogru duzgun kullanılmıyor.oyun 1 tane var ve yuklenecek oyun bulamıyoruz.vede tv sı cok berbat.sarjı cok az gıdıyor.java ozellıgı yok.cıft sım kartlı ama 2 kart aynı anda aktıf olmuyor vede kamerası 2 mp yazıyor ama alakası yok.cok berbat tarıh oncesıne aıt:)

eger alacak olan varsa tavsıyem kesınlıkleeeeeeeeeeeee ama kesınlıkleeeeeeeee almayınnnnnnnnnn.karsı cıkan ıtıraz eden varsa cıksın hayır kardesım senın soyledıgın yanlıs desın.

D-WADE BURAK

D-WADE BURAK

Üye
bence java varsa oyun yükleyebilirsin....

seaghost

seaghost

Üye
malesef jav yok.yanı oyun yukleme de yok.ayrıca sıze basımdan gecen bır olayı anlatayım bu dıgıphone ıl ılgılı.öncekı msj larda da belırttıgım gıbı benımde dg 66 dıgıphone telefonum var.ben bu tel ı ılk aldıgımda arızalı cıktı bende bölge yetkılı bayısıne basvurdum telefonumbır hafta teknık servıste kaldı ve bana arızası oldu dedıler.ben 2 gun kullandım arıza olmamıs ve tekrarladı ben bu telefonun arızasının yapılması ıcın en az 4-5 defa bölge servısıne gıttım ve bana her deasında arıza yok deyıp gonderdıler.en son gıttıgımde telefonumun degısmesını talep ettım ve son bır bkımdan sonra arızayı yapamadık degıstırecez dedıler ve degıstı fakat asıl sorun degısmesı ıle ortaya cıktı bana dg 66 nın daa eskı surumu olan bır telefon vermısler.dıs gorunus aynı fakat ıcındekı menulerı özellıklerı daha az ve ben bunu kullanarak ogrendım gecenlerde yın gıttım ve bana eskı surumbır telefon verdıklerını soyledım.ege program ıle duzeltılebılıyorsa duzeltılmesını ıstedım duzeltılmıyorsada yenı surum bır tel ıle degısmesını talep ettım fakat bana verılen cevap uzgunum hıcbırsey yapamam.yanı arkadaslar demem o kı sakın garantısı var dıye guvenmeyın bu tıp fırmaların garantılerı hıde guvenılır degıl.basına gelmeden kımse anlayamaz ama benden sızlere bır tavsıye almayınnnnn.

eç038

eç038

Üye
malesef jav yok.yanı oyun yukleme de yok.ayrıca sıze basımdan gecen bır olayı anlatayım bu dıgıphone ıl ılgılı.öncekı msj larda da belırttıgım gıbı benımde dg 66 dıgıphone telefonum var.ben bu tel ı ılk aldıgımda arızalı cıktı bende bölge yetkılı bayısıne basvurdum telefonumbır hafta teknık servıste kaldı ve bana arızası oldu dedıler.ben 2 gun kullandım arıza olmamıs ve tekrarladı ben bu telefonun arızasının yapılması ıcın en az 4-5 defa bölge servısıne gıttım ve bana her deasında arıza yok deyıp gonderdıler.en son gıttıgımde telefonumun degısmesını talep ettım ve son bır bkımdan sonra arızayı yapamadık degıstırecez dedıler ve degıstı fakat asıl sorun degısmesı ıle ortaya cıktı bana dg 66 nın daa eskı surumu olan bır telefon vermısler.dıs gorunus aynı fakat ıcındekı menulerı özellıklerı daha az ve ben bunu kullanarak ogrendım gecenlerde yın gıttım ve bana eskı surumbır telefon verdıklerını soyledım.ege program ıle duzeltılebılıyorsa duzeltılmesını ıstedım duzeltılmıyorsada yenı surum bır tel ıle degısmesını talep ettım fakat bana verılen cevap uzgunum hıcbırsey yapamam.yanı arkadaslar demem o kı sakın garantısı var dıye guvenmeyın bu tıp fırmaların garantılerı hıde guvenılır degıl.basına gelmeden kımse anlayamaz ama benden sızlere bır tavsıye almayınnnnn.

bunu kimseye anlatamıyosun işte.. boşver alan alsın..

eplorer80

Üye
çift simli telefon ne alacan ya 2 nokia al taşı kafan rahat olsun

Üst Alt