digiphone alırken bir kez daha düşünün

Sponsorlu Bağlantılar

eç038

eç038

Üye
    Konu Sahibi
digiphone alırken bir kez daha düşünün
Şık durduğuna falan kanmayın bi digiphone aldım 3. sefer servise gitti hala serviste.. alıp bikaç gün kullansam içim yanmayacak.. arkadaşlar lütfen telefon alırken özellik değil kaliteye önem verin benim gibi başınız ağrımasın :vur

• Beğen
Tepkiler: kol@j ve Ozgun1992

Odysseus

Odysseus

Üye
Herhangi bir markanın bütün ürünlerini denemeden o firmayı karalamayınız. Siz bir tane ürün almışsınız ve problemli çıkmış. 3 kez servise giden bir ürünü Tüketici Hakem Heyetinden destek alarak değiştirebilirsiniz. Aslında firmaları karalamadan önce haklarımızı öğrensek daha etkili alışveriş yapmış olacağız. Bende Digiphone ürünü kullandım ve halen evimde var hiçbir problemim yok.

john_w_creasy

Üye
merhabalar konuya istinaden adem kardeş çok güzel açıklama yapmış.çok yerinde arkadaşım tebrıkler,ben teknosel(digiphone) ithalatçı fırmadanım bız cıhazlarımızı gerı donsun dıye satmıyoruz,ayrıca bızım bı nokıa gecmısımızde var,toptan almak ısteyen arkadaslar

EDIT : Konu satış amaçlı değildir

eç038

eç038

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar söylemek istediğim şu ki bir ürünün vidası fazla sıkıldığı için fabrikasından çatlak birşekilde çıkabilmesi ve benim elime gelene kadar hiçbir denetimden geçmemiş olması kusura bakmayın ama yapan şirketin amatörlüğündendir..ithal edene birşey demedim....ben insanların hakkına geçmek istemem.. kısmetlerine mani olmakda istemem.. ama bu şekilde para kazanmakdan hiçkimseye fayda gelmez...nokia buram buram kalite kokan bi marka onda kalmanızı dilerdim....ben hiç olmadı kırar atarım ama almak isteyen arkadaşlarımıza söyleyim dedim.. derdim firmanızla deil...

whitehead3435

Üye
arkadaşlar ben bugün bir adet digiphone T828 aldım biraz hüsrana uğradım.tüm satışlarda 500 adet rehber hafızası var deniyor ama malesef 200 adet var önce teknosel sonra SAR elk e telefon ettim aldığım cvp "hani bir isme 2-3 adet numara giriyorsunya onunla 500 oluyor " cavabını aldım.Ayrıca PC senkranizasyonu nasıl oluyor anlamadım.(PC üzerinden rehber kayıt ,SMS gönderme v.s)Halen uğraşmaya devam ediyorum.USB kablosu ile bir şekilde (bir programla )kumanda etmem lazım bilen varsa bana lütfen anlatsın.

hakan.c

hakan.c

Üye
Banada yarın t828 gelecek.inşallah ondada bir sorun çıkmaz:)

Odysseus

Odysseus

Üye
Orjinal olduktan sonra hiçbir sorun çıkmaz

eç038

eç038

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben bugün bir adet digiphone T828 aldım biraz hüsrana uğradım.tüm satışlarda 500 adet rehber hafızası var deniyor ama malesef 200 adet var önce teknosel sonra SAR elk e telefon ettim aldığım cvp "hani bir isme 2-3 adet numara giriyorsunya onunla 500 oluyor " cavabını aldım.Ayrıca PC senkranizasyonu nasıl oluyor anlamadım.(PC üzerinden rehber kayıt ,SMS gönderme v.s)Halen uğraşmaya devam ediyorum.USB kablosu ile bir şekilde (bir programla )kumanda etmem lazım bilen varsa bana lütfen anlatsın.

arkadaşım hata etmişin ama sağlık olun..almışın artık..bu çin mallarını satmak için olmayan özellikleri eklemekten hiç utanmıyorlar.. benim aldığımda 2.0 mp yazıo ama satıcı 1.3 mp ayarında dedi.. eve geldim bide ne görüyüm telefon 640*480 çekio.. yani emektar 6600 ile aynı 0.3 mega pixel.. yazık yaaa yazık.. bu yapılan çok büyük ayıp.. doğu türkistandaki türklere yaptıkları yetmiomuş gibi bide gidip bunların telefonlarını alıyoruz.. bide savunanlar oluo çin malını.. kusura bakmayın ama hiç bi nokiada veya sony de veya farklı bi markada bu durumlar yaşanmıo.. pişmanım bi daha olsa yapmazdım.. :@

hakan.c

hakan.c

Üye
dıgıphone bazı modellerinnin japon işi olanı var onlar çok sağlam
örneğin t828

seaghost

seaghost

Üye
Herhangi bir markanın bütün ürünlerini denemeden o firmayı karalamayınız. Siz bir tane ürün almışsınız ve problemli çıkmış. 3 kez servise giden bir ürünü Tüketici Hakem Heyetinden destek alarak değiştirebilirsiniz. Aslında firmaları karalamadan önce haklarımızı öğrensek daha etkili alışveriş yapmış olacağız. Bende Digiphone ürünü kullandım ve halen evimde var hiçbir problemim yok. [/QUOTE

ben bu konuda ceva vermek ıstıyorum ben gazınatepteyım ve turkıyede bu dıgıphone nn 2 yetkılı bayısı var bırısı antepte bırısı kayserıde.bende dıgıphone aldım dg 66 fakat herkesın deıg gıbı bende bu telefonu aldıktan sonra bır ıkı ay kullanamadım cunku sreklı servıse gıdıp geldı ve her defasında sorununuz cozuldu demelerıne karsın hala tekrarlıyordu ve en sonunda bana telefonumu degıstırıp yenısı verdıler fakat verdıklerı telefon dg 66 nın eskı surumuymus dıstan bakıldıgında farkedılmıyor fakat menulere detaylı baktıgınızda bunu anlayabılıyorsunuz.bır cok ozellıgınden yoksun sekılde bılmedn telefonu kullanmaya basladım fakat baktım kı ozellıkler cok az dıgerınegore ve tekrar gıttım telefonumun ozellıgının dıgerıne gore eksık oldugunu soyledım ve eger progrm atarak olacak bırseyse program atın yok degılsede telefonumu modelı yuksek bozulan telefonum modelınde bır telefonla degıstırın dedım ama bana oyle bırseyın soz konusu olmadıgı soyledıler.yanı arkadaslar anlayacagınız bu telefonun servısde telefon gıbı işe yaramaz:@

nikra

Üye
Aklı olan digiphone almaz.Telefon çalışırken fena değil.Hele bir bozulmaya görsün!teknik servis ,hele Gaziantepteki evlere şenlik.İlgi yok kabalık dersen cabası.7 gün oldu telefonu vereli.Daha bir gelişme yok.Basma Kalıp bir cevapları var.Biz sizi arayacağız.Serviste çin işi gibi kıytırk

hakan.c

hakan.c

Üye
Aklı olan digiphone almaz.Telefon çalışırken fena değil.Hele bir bozulmaya görsün!teknik servis ,hele Gaziantepteki evlere şenlik.İlgi yok kabalık dersen cabası.7 gün oldu telefonu vereli.Daha bir gelişme yok.Basma Kalıp bir cevapları var.Biz sizi arayacağız.Serviste çin işi gibi kıytırk

sar değilse öyle olur ama benimki sar elektronik telefon çarş. geliyor

nesLyy

Üye
Şık durduğuna falan kanmayın bi digiphone aldım 3. sefer servise gitti hala serviste.. alıp bikaç gün kullansam içim yanmayacak.. arkadaşlar lütfen telefon alırken özellik değil kaliteye önem verin benim gibi başınız ağrımasın :vur

arkaDaşım teLefonu aLaLı 1 ay oLdu ve De ServiSe qiDecek biR sorunu yok Daha 2 qur onCe tv Si bozuLdu onuDa aLdıqım yeRe qotrCem.

umutenes2009

Üye
arkadaşlar dıgıphone e86 ya oyun nasıl yüklerim.ayrıca bunda java varmı ki

alacakusagi

Üye
digiphone telefonlari saglam telefon.. ama sorun zannedersem getiren firmalarda veya fason iscilik veren firmalarda.siz cinde 1 tane bozuk alamazsiniz...veya bir saglam siteden.. ama ben turkiyede en cok satan bir siteden aldim onlarda fason..yanii 415 ytl normali satilirken bir bakarsiniz 320 tl satiliyor.. iste 320 tl den satilanlar sorunlu.. zannedersem.. bende aldim iphone taklidi inan 1 ay oldu daha kullanamadim.. ses sorunu var... ama bir cok arkadasim kullaniyor sapa saglam.. en iyisi gorerek almak..deneyerek.. nette satilan larda pek guvenim kalmadi

karabsmk

karabsmk

Üye
ben bunun wifi olanını aldım başım rahat yaklaşık 1 ay oldu hiç bi sorunum yok çok şkr:oke:

narcisus3510

Üye
selamlar bende Digiphone dg67 modeli var harici haporlorden ses çıkmıyor. kulaklık modunda muzık ve gelen çagrıları duyuyorum. teknisyen kipinden girdim bir türlü sonuca ulaşamadım. bana teknisyen kipinden harici ses ayarlarının normal değerlerini verebilecek varmı????????

CrazyKayserili

Üye
Herhangi bir markanın bütün ürünlerini denemeden o firmayı karalamayınız. Siz bir tane ürün almışsınız ve problemli çıkmış. 3 kez servise giden bir ürünü Tüketici Hakem Heyetinden destek alarak değiştirebilirsiniz. Aslında firmaları karalamadan önce haklarımızı öğrensek daha etkili alışveriş yapmış olacağız. Bende Digiphone ürünü kullandım ve halen evimde var hiçbir problemim yok.

hiç alakası yok 4.ye giitti mahkeme satıcı ve kullanıcıya ağır cezalar veriyor yeni telde vermiyor ha wap tan indirme yapıyon ana bellek telefonmuş bunlarda indirme yeri hafıza kartı olsada 300 kb den fazla indirmiyor radyo çekmiyor ekolayzır ayarlarının grafiği bozuk çubuklar sağda renkler solda :vur

muratyank27

Üye
bende bir digiphone dg67 aldım 1 ay rahat kullandım dier ay hoparlör bozuldu arama yapmaz oldu.
Daha öncede ime-i no su klonlanmışdı Teknosel elk. gittim 2 dkda ' halledip verdiler.
Sonraki gidişimde sar elk. ile anlaşmalarını bitirdiini sölediler . Bende Kayseri'ye (Sar elk.) yolladım inş sağlam bir şekilde döner.
Bişi sormak istiorum benim garanti belgem sar'a ait ama içindeki anlaşmaya kaşe'yi vuran ve imzalayan teknosel elk. yazıor bu garanti belgesi hangi firmaya ait ?:nono:

Üst Alt