Devamını Getir Oyunu... (Çok zevkli :D)

Sponsorlu Bağlantılar

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Ama her bitiş yeni bir başlangıç diyerek uzayda patlamadan mucizevi bir sekilde kurtulup dolaşan tek insan general @Astrosman bir anda yeni bir boyut keşfetti bu boyutta su ve yiyeceği olan bir gezegen buldu ismini Dünya dan ilham alarak Yarınya koydu yeryüzüne iner iner inmez kendilerini dünya ve Symbian için feda eden binbasi @Eduardo58 , yuzbasi @MrExelance ve tegmen @Just7ice i yerde yaralı olarak gordu hemen çantasındaki muşta' yı çıkardı. Hayır hayır ilk yardım setiymis yanlış hayal etmisim. Durumları ağırdı ama general @Astrosman kurtardı hepsini. Düştükleri yeri kesfetmeye çıktılar...

Jus7ice

Jus7ice

Üye
ve keşfettiler... :zong:

reaurora

reaurora

Üye
.......

derken ağustos böceği karıncanın anteninden bi tutmuş sonra bacağını kesip akşamına heryer darmadağın...

Mr.Pro

Mr.Pro

Üye
iyiyim sen napıyosun
:ehe

reaurora

reaurora

Üye
ardından

The Shadow

The Shadow

Üye
BAM!!! Kapı kırılmış ve kapının ardındaki de kim? Prof. Dr. Uğur K!!!

007wolverine

007wolverine

Üye
BAM!!! Kapı kırılmış ve kapının ardındaki de kim? Prof. Dr. Uğur K!!!
Teslim olun eller havaya.bordo bereliler prof.Dr. Uğuru kelepçelemiş.ben naptım diye sormuş K.
Ardından bir Bam!! Daha Stark içeri girmiş doktoru alıp kaçırmış...

Baydırman

Baydırman

Moderator
Sonra uyanmış

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
ve etrafa makineli tüfekle ateş açmış

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Mermilerden biri kartala isabet etmiş.

NextWorld

NextWorld

Üye
İrtifa kaybeden kartal bir anda merkezi akstan çıkagelen ışık süzmesiyle simülasyonda titrek bir bug oluşturmuş.

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Kartal, en yakın arkadaşı Harun Karapınar ile 1979 yılında girdiği bir ışık hüzmesi içinde kaybolup Gora'ya kadar gitmiştir.

• Beğen
Tepkiler: NextWorld
reaurora

reaurora

Üye
...uzun yillar sonra dünyaya dönmüşler ki, dünya artık eski dünya değilmiş...

• Beğen

Üst Alt