Devamını Getir Oyunu... (Çok zevkli :D)

Sponsorlu Bağlantılar

zombaka

zombaka

Üye
20 katta kendi kazdı ve çinden çıktı

mürteza16

mürteza16

Üye
Ve sonra Adolf Hitler geçmişten gelip herkesi öldürdü.

The Shadow

The Shadow

Üye
O da ne ?! Mürteza, Adolf Hitler'in kayıp komünist kardeşiydi! Ona sarılmak için üstüne atladı.

mürteza16

mürteza16

Üye
Sarıldılar ve Almanya'nın tekrardan Cumhurbaşkanı oldu. Sonra Adolf Hitler yahudileri öldürmeye tekrardan başladı. 3. dünya savaşı çıktı. Türkiye savaşa katılmak istemeyince Türkiye'nin sonunu Adolf Hitler getirdi. Türkiye de Nazilere ait oldu. Almanya topraklarını iyice büyüttü. Adolf Hitler savaşı kaybetmemek için direndi. İlgilizler ve Amerikanlar birlik olup Nazileri öldürmeye çalıştılar fakat yanlış adama bulaştılar. Adolf Hitler "geberin pislikler" diyerek İngiltere ve ABD topraklarını üstüne aldı. Savaşda sadece İtalya itilaf devleti olarak kalmıştı. Adolf Hitler savaşı kesin kazandığını sanarken bir Türk ortaya çıktı.Adı Mürteza idi. Mürteza tek başına türk devletini kurdu. İtalya'yla birlik olup Adolf Hitler'e karşı cephe aldı. Nazi topraklara küçüldü küçüldü ve küçüldü. Mürteza ve ordusu birlik olduğu sanılan İtalyanlarıda öldürüp dünyanın kontrolünü ele geçirdi ve Türk-İslam dünyasını kurdu. Dünya Mürteza'ya aitti artık. Yediği önünde yemediği arkasında...

Son...​

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Mürteza dünyanın kontrolünü ele geçirdikten 1 sene sonra bir İtalyan milliyetçisi Mürteza'ya suikast düzenledi ve öldürdü. Bu olayın üzerine azınlıklar arasında savaşlar ve iç isyanlar çıktı bu olaylara daha fazla dayanamayan büyük mürteza krallığı yıkıldı ve yerine küçük, yeni, güçsüz devletler kuruldu

Bu olay Mürteza'nın sonu oldu :)

mürteza16

mürteza16

Üye
Yolda olmasam yazacak çok şey varda şarjımda %3. |-)

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Ne yapalım artık Mürteza için çok geç

PixelWolf

Üye
kedicik bu oyunun durmasına isyan edip hortlattı :gul:

Jus7ice

Jus7ice

Üye
ve bir efsane geri döner...

mürteza16

mürteza16

Üye
Mürteza Kralligi en baştan varolmuştu.

Jus7ice

Jus7ice

Üye
ve kral mürtezanın haremi onun sonu oldu...

CsWqIve34

Üye
Cünku artik krallik murteza16 nin degildi Artik sira Exelancenindi Dunyayi fethettikten sonra zirhini giyip uzaya dogru parmagini gosterdi ;)

Jus7ice

Jus7ice

Üye
ve Exelancenin haremi onun sonu oldu...

Jus7ice

Jus7ice

Üye
yaratmak Allah a mahsustur ;)

Jus7ice

Jus7ice

Üye
yaratıcı bkz. Yaratan kişi

CsWqIve34

Üye
yaratıcı bkz. Yaratan kişi
:zomg:
yaw bana artisitik yapma basima turkceci kesildi hem burda fen lisesi cocugu kim benim zeki cocuk benim benim dedigim dogru
Oyunun kurallarini bozma
Keyifli Forumlar

Jus7ice

Jus7ice

Üye
neysd konuya dönelim

Aya bak yıldızaa baak suyaa giden kıza baak türküsünün de buradan çıktığı anlaşılacağı üzere Exelancenin haremi onun sonu oldu...
daha "yaratıcı mı" :D

CsWqIve34

Üye
neysd konuya dönelim

Aya bak yıldızaa baak suyaa giden kıza baak türküsünün de buradan çıktığı anlaşılacağı üzere Exelancenin haremi onun sonu oldu...
daha "yaratıcı mı" :D
salih sinirlendirme adami

Üst Alt