Detaylı & Resimli NDrive v9.3.14 GPS Yazılımı Kurulum Kılavuzu by Reis-i Eagles

Sponsorlu Bağlantılar

Antibiyotik35

Üye
bir kaç denemeden sonra dogru şifreyi bulduk sagol

opos

Üye
arkadaşlar ben e71 telefonumda garmin,ndrive ve nokia maps programlarını tek tek test ettim.en hızlı ve çabuk gps sinyalini ndrive buluyor.çok başarılı bir program.reise çok teşekkürler...

phoenix20

Üye
bende nokia e55 var. kurulumda seri numarasının olduğu yere kadar geldim. fakat seri numarasını girerken rakamları giremiyorum. harfler çıkıyor ama rakamlar çıkmıyor. mesela T-Y-2 tuşunda t ve y çalışıyor ama 2 harfi çıkmıyor ne yapabilirim.

onde-R

Üye
e71 e kurdum çalıştı fakat adrese git dediğimde cihaz ya donup prgramdan çıkıyor yada cihaz kendini kapatıp yeniden başlatıyor:(

aykuttaze

aykuttaze

Üye
arkdaşlar ndrive ilaç dosyasısının arşivi bozuk tekrar yeniliye bilir misiniz? acilen....

aykuttaze

aykuttaze

Üye
bakan yok mu yahu.s

tilbi

Üye
çok teşekkürler kardeş en azından route 66 dan iyi yine valla...

forumefc

Üye
reis bir konuya deyinmek istiyorum
5800 telfonumda uzun zamandır senin paylaşımın ile (teşekkürlerimi sunuyorum) garmin xt kuluydu. garminin xt nin bazı hataları olsada çok işimi gördü. sonra bir arkadasım ndrive önerdi.. gene senin paylaşımın ile ndrive kurdum. ndrive daha çok hoşuma gitti kullabnım açısından daha basit. yola ndrive ile gitmeye karar verdim... ndrive harita olarak başarsoft kullandığı için hiç sorun yaşamazdım gibime geliyordu fakat hiç öyle olmadı. garmindeki navcity poileri daha kapsamlı, ndrivedaki başarsoft haritasındaki poilerde eksiklikler var... ndrive online ilgi çekici yerler seçeneğiyle google üzeirnden arama yapıp istediğini bulabiliysunuzi fakat sürekli internete girmek zorundasınız.

soru
1- ndrive haritasında neden eksik poiler var.
2- garmin haritasındaki kayıtlı poileri ndrive'a yükleyemezmiyiz.
3- ndrive daki online ilgi çekici bölgeleri offline olarak kullanmanın yöntemi varmı?
4- google earth kml dosyası oluşturup ndrive için kendi poilerimiz oluşturabiliriz. peki google earth altyapısındaki tüm poileri kml olarak kaydedemezmiyiz?

4. madde bence çok önemli tüm türkiyedeki poiler kml olarak kaydedildiğinde aradığımız poiyi çok kıza zamanda bulabiliriz . böylece yakın çevrede aramamış olacağız. (route 66 da arama yöntemi buna benzer. fakat 5800'a uyumlu değil)

program paylaşımı ve yardımlar için teşekkürler..

aserin

Üye
Bu Ndrive klasörünü mü atcaz hafıza kartının içine yoksa içindeki dosyaları mı atacaz yardımcı olabilir misiniz

murat3702

murat3702

Üye
Bende çok uğraştım fakat çözüm bulamadım, olmuyor uğraşma. Sadece kırılmış bir NDrive yazılımı olacak sitede, Yalnız dili türkçe yapamadım o çalışıyor fakat ingilizce.

bende nokia e55 var. kurulumda seri numarasının olduğu yere kadar geldim. fakat seri numarasını girerken rakamları giremiyorum. harfler çıkıyor ama rakamlar çıkmıyor. mesela T-Y-2 tuşunda t ve y çalışıyor ama 2 harfi çıkmıyor ne yapabilirim.

LEV3NT

LEV3NT

Üye
n97 ye uyumlu değil diyor

bnymndag

Üye
yha hacım direk indirme yokmu yha hotfile yönlendiriyor

curabaglama

Üye
tEŞEKKÜELER

theemnt

theemnt

Üye
teşekkürler..

yağızaygün

yağızaygün

Üye
teşekkürler

caca41

caca41

Üye
eyvallah kardes cok saolasın fakat ogrenmek ıstedıgım bısey var yukledım dırek ankara olarak gosterdı gps konumumu fakat ben kocaelideyim onuda bı turlu ayarlıyamadım yardımcı olursan sevınırm :)

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Teşekkür

ledayi2000

ledayi2000

Üye
yaptım N79 da sorunsuz çalışıyor üstat eline sağlık

T.C.

Üye
Arkadaşlar c-) NDrive.Ilac dosyasında truva atı var lütfen temizleyin ::::::::: Kaspersky internet scurity:megafon:

T.C.

Üye
ARKADAŞIM ÇOK GÜZEL BİR ŞEY YAPIYOSUN AMA c-) NDrive.Ilac dosyasında truva atı var .................:megafon:

Üst Alt