Desire satıp motorola atrix aldım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arsima89

arsima89

Üye
    Konu Sahibi
Desire satıp motorola atrix aldım
Arkadaşlar sizce nasıl bi seçim motorola atrix elimde bulunan desire ı 500'e sattım ve sıfır atrix aldım 680 liraya taksitle

ferhat_5382

ferhat_5382

Üye
çok iyi yapmışsın desirenin özelliklerini bilmiyorum ama atrix çok muhteşem telefon o fiyatlarda güzel galaxy wonder falan var ama tek çekirdekli atrix çift çekirdekli ve 1ghz işlemliyani muhteşem telefon hayırlı olsun

arsima89

arsima89

Üye
    Konu Sahibi
Hocam bendeki desire 300 falan ederdi müşterisini bulduk 500'e verdik işte :-) o yüzden aldım zaten

Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
vay be atrix ne kadar ucuzlamış son baktığımda 900 civarındaydı para olsada hemen alsam

ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
atrix de iyidir

arsima89

arsima89

Üye
    Konu Sahibi
Aynen ucuza satılanlar fabrikada onarım yapılıp tekrar satılan modellermış öyle diyorlar ne kadar doğru anlayamadım

SilentOne

SilentOne

Üye
olsun onarim yapilsin garantisi varmi var yinede canavar gibi telefon S3 kadar olmasa

- - - Eklendi - - -

olsun onarim yapilsin garantisi varmi var yinede canavar gibi telefon S3 kadar olmasa

arsima89

arsima89

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar telefonu aldım le gayet güzel telefon ama blur arayüzü biraz hantal onu değiştirmeyi düşünüyorum birde başka bi mesaj programı kurdum bazen mesaj atmıyor niye böyle oluyor acaba? Gosms

ceycey12

Üye
S.a Arsima89 Yazılanalrı okudum.Sanırım Alalı 1 Ayı Geçmiş Bu Zaman Sürecinde Nasıldı Bir hata yada problemle karşılaştın mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt