Dernek Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blueboytr

Üye
  Konu Sahibi
Artık Turkcell'li olmak dernek üyeleri için de çok avantajlı

Kampanyaya başvuran derneklerin üyeleri 18,2 YTL(KDV ve ÖİV dahil) aylık sabit ücret ile Turkcell'lilerle 600 dakika konuşabileceklerdir.


 • Kampanyadan 13 - 21 Ağustos 2008 tarihleri arasında başvuran derneklerin üyeleri yararlanabilecektir.
 • Kampanyaya katılan müşteriler 12 ay boyunca tüm Turkcell'liler ile ayda 600 dakika ücretsiz konuşabileceklerdir. 600 dakikalık pakete yurtiçi şebeke içi görüşmeler dahildir.
 • Bu paket BizBize tarifesi ile birlikte alınabilecektir. Paket alan abonelerimiz aynı zamanda Her Yöne 20 YKr kampanyasına da katılabilecek olup 600 dakikalık paket süresini aşan görüşmeler Her Yöne 20 YKr kampanyasına katılan müşteriler için dakikası KDV dahil, ÖİV hariç 20 YKr'tan, bu kampanyaya katılmayan müşteriler için BizBize tarifesinden ücretlendirilecektir.
 • 600 dakikalık paketin sabit ücreti KDV dahil, ÖİV hariç 15 YTL'dir.
 • 600 dakikalık paketten yararlanabilmek için 31 Aralık 2008 tarihine kadar EVET yazıp 2375'e kısa mesaj ile başvuruda bulunmak gereklidir.
 • Kampanyaya katılım ilk 20,000 abone ile sınırlıdır.
 • Kampanyadan çıkmak isteyen müşteriler IPTAL yazıp 2375'e kısa mesaj göndererek çıkabileceklerdir.
 • Turkcell'in kampanya süresi ve koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır


 

blueboytr

Üye
  Konu Sahibi
...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt