Denizlispor, futbolculara olan borcunu kapattı

 • 5 Kasım 2010
 • 346 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Denizlispor Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özsoy, yönetim kurulunun futbolcuların maç başı ücretlerini, peşinatlarını ve eski futbolcuların alacaklarından doğan kesinleşmiş borçları kapattığını bildirdi.

  Özsoy, gazetecilere yaptığı açıklamada, Denizli şehrinin en önemli markası olan Denizlispor'un şampiyonluğa doğru emin adımlarla ilerlediğini, büyük fedakarlıklarla görevini sürdüren yönetim kurulunun içinde bulunulan ekonomik şartlara rağmen ödemeleri düzenli bir şekilde yapmaya çalıştığını kaydetti.

  Denizlispor'u layık olduğu Süper Lig'e çıkarmak için tüm imkanlarını yeşil siyahlı renkler için seferber ettiklerini ifade eden Özsoy, ''Ligde Tavşanlı Linyitspor karşılaşmasının hazırlıklarını sürdüren Denizlisporlu futbolcular ve teknik heyeti, dün Haluk Ulusoy Tesisleri'nde ziyaret ederek futbolcuların ödemelerini de gerçekleştirdik. Toplamda 800 bin liralık bir ödeme gerçekleştiren Denizlispor Yönetim Kurulu, futbolcuların maç başı ücretlerini, peşinatlarını ve eski futbolcuların alacaklarından doğan kesinleşmiş borçları kapatmıştır'' dedi.

  Denizlispor'un kadrosunda bulunan hiçbir futbolcusu ile problemi olmadığını vurgulayan Özsoy, ''Bazı yayın organlarında bu yönde çıkmış haberlerin gerçeği yansıtmadığının kamuoyu tarafından bilinmesi gerekir. Denizlispor Kulübü, futbolcusu, teknik heyeti, yönetimi ve tüm çalışanları ile uyum içinde mesai yapan büyük bir ailedir. Bu aile Denizli şehrinin desteği ile hedefine ulaşacak ve sezon sonunda şampiyonluğu Denizli kentine hediye edecektir'' diye konuştu.
   


  Yazan: OğuzcanAbi
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/02/2019 - 18:25