Denizkan - Kimdir Hayatı Biyografisi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Denizkan kimdir hayatı biyografisi
Denizkan, 14 Ocak 1987 tarihinde Kıbrıs’ta doğar. Gerçek adı Mustafa Denizkan olan sanatçı, ilk, orta ve lise öğrenimini Kıbrıs’ta tamamlar. 2008 yılında İngiltere’nin Cambridge şehrine yerleşerek Anglia Ruskin Üniversitesi’ne kaydını yaptırır. Denizkan, halen kriminoloji bölümünde eğitimine devam etmekte.

Uzun bir süre rap müzisyen kimliği ile tanınan sanatçı, 2008 yılında Apoje Record Productions prodüktörü Ali Düzenli ile tanışarak ilk profesyönel projesine imza atar ve 2010 yılında Yılan ismini verdiği ilk Pop ve R&B ağırlıklı albümünü tamamlar.

Gerçek anlamda bir spor aşığı olan Denizkan, yüzmeyi ve futbol oynamayı çok seviyor.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt