Deneme Moderatör Süresi Yarın ...

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Deneme Moderatör Süresi Yarın ...
Yaklaşık 1 ay öncesiydi forum yönetiminden @Buğra gönüllü olarak yönetici alacaklarını duyurmuş ve başvurular alınmıştı .Aramızdan bir çok arkadaş moderatörlük için 1 aylık deneme sürecine başlamıştı . Peki bu süre ne zaman bitiyor ? Sonuçlar ne zaman açıklanır tahminine göre yarın bitmesi lazım bu sürenin .

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve Baydırman

Buğra

Buğra

Admin
Yaklaşık 1 ay öncesiydi forum yönetiminden @Buğra gönüllü olarak yönetici alacaklarını duyurmuş ve başvurular alınmıştı .Aramızdan bir çok arkadaş moderatörlük için 1 aylık deneme sürecine başlamıştı . Peki bu süre ne zaman bitiyor ? Sonuçlar ne zaman açıklanır tahminine göre yarın bitmesi lazım bu sürenin .
Bir aylık deneme süresinin ne zaman bitecegi kesin bir tarihle belirtilmedi. Yakın zamanda incelemeleri yaparak duyuru konusu acacagim.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve MAERKEK
Baydırman

Baydırman

Moderator
Kaydırma yapmış olabilirim testte :zong:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Baydırman
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Sayın vatandaşlarım buraya neden çıktım nasıl çıktım ? Gördünüz yürüdüm ve çıktım. Hadi dağılın ayakta dikilmeyin hele bakemmmm . Maxicep ' e deniz getireceğiz dedik ya daha ne istersiniz ?

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Tamam tamam. İki yüzlük. Bi de horoz. Hemi de iri.
:anlas:
Sayın vatandaşlarım buraya neden çıktım nasıl çıktım ? Gördünüz yürüdüm ve çıktım. Hadi dağılın ayakta dikilmeyin hele bakemmmm . Maxicep ' e deniz getireceğiz dedik ya daha ne istersiniz ?
Bunlar bir takım uydurma laflardır...
Ama çıkmamışta olabilirsin :hmmm
Neyse çıkmışsan çıkmışsındır.

Hoca mahmut Hoca paşa şey yani müsadenizle herşey birbirine karıştı müsadenizle :)

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Biz sana seni veriyoruz :yuru

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve PALA.

Üst Alt