Demin açtığım konu hiç bir uyarı verilmeden sebebi söylenmeden neden nasıl kaldırılabiliyor?

Sponsorlu Bağlantılar

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
  • Beğen
Tepkiler: cyborg78
zombaka

zombaka

Üye
copi pasta ne ne

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Off hem de ne para. Mod ANIL varya tıp okuyormuş. Mod maaşını duyunca bırakmış 5.sınıfta

Adminleri sen düşün abooo
Yalnız general maaşını son 2 aydır ödemiyorlar bana. Senin maaş ödendi mi ?

• Beğen
Tepkiler: Invoke ve ANIL
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Off hem de ne para. Mod ANIL varya tıp okuyormuş. Mod maaşını duyunca bırakmış 5.sınıfta

Adminleri sen düşün abooo
Modlara ne veriyorlar ki heralde şu anda ayda 100 tl yi gecmiyordur :)
Adminleri bende merak ettim şimdi :hmmm

cyborg78

cyborg78

Üye
yok yahu ne parası, hayrına çalışıyola bence, beleş forumda durup durular işte ta nolsun .d :p

Invoke

Invoke

Üye
Modlara ne veriyorlar ki heralde şu anda ayda 100 tl yi gecmiyordur :)
Adminleri bende merak ettim şimdi :hmmm

100 mü? Naptın abi? Bizim mahalle camiisinde.dilen 100 lirayı alırsın bir yatsı çıkışında. Cuma bile değil bak. 100 lira para mı ya, adam tıp okuyordu bıraktı diyorum :eek:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Zaten öğrenci adamım. Benzin parası vermemek için hep otobüsle gidiyorum okula ama her gün yol parası 6-9 lira değişiyor. Tek gelir kaynağım burasıydı burada vermemeye başladı. Zaman olmadığı için işe de giremem. Admine mesaj atayım.. Korgeneral iken ne güzel 75 tl alıyordum rütbeyi düşürdüler..

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
100 mü? Naptın abi? Bizim mahalle camiisinde.dilen 100 lirayı alırsın bir yatsı çıkışında. Cuma bile değil bak. 100 lira para mı ya, adam tıp okuyordu bıraktı diyorum :eek:
Mod oluyorsun üstüne birde para veriyorlar heralde parayi extra olarak düşününce iyi görünüyor :D
Birde para alabilmek icin konu açmak gerek tabi :)

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Bizide mod yapın adminler
Maxicep bize bahmiyi:(

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Mod oluyorsun üstüne birde para veriyorlar heralde parayi extra olarak düşününce iyi görünüyor :D
Birde para alabilmek icin konu açmak gerek tabi :)

Ne ka konu o ka money. Bunların işi de zor konu açmazsa 10 liralık kontörleri var ama konu açtıkça prim geliyor abooo nasıl para oluyor abooo

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

Üst Alt