Demin açtığım konu hiç bir uyarı verilmeden sebebi söylenmeden neden nasıl kaldırılabiliyor?

Sponsorlu Bağlantılar

EroL

EroL

Emekli Yönetici
24 saat oldu daha açılmadı konu bu kadar olmaz ya..
Son açtığın konu forumda mevcut olduğu gerekçesiyle çöpe alınmış, sıkıntı varsa derinlemesine araştıralım?

üyenin biri tüm konuları copy paste yapmış hatta harf sırasına göre gidiyo, demek herkese öyle değil, kimine işlemiyo
Şikayet edin, ben yapsam dahi şikayet edin. Moderatörler haksızlık yapıyorsa , kurallar herkese uygulanmıyorsa, yanlış olduğunu düşündüğünüz ne varsa bildirin bizlere.
Üyeler isyan çıkarmış :D
ama suç adminlerde sitede baştan uygulamadıkları kuralları şimdi uygulamaya çalışıyorlar ve bu duruma alışık değiliz :)
Ayrıca her mod kendisine göre yorumluyor kuralları yani bir düzen gelmeli artık bu işe :)

Moderatörlerin insiyatif kullanması gereken durumlar var ama bu, kuralları çiğneyecekleri anlamına gelmez. Kuralları kendi çıkarı için esneten varsa bize söyleyeceksiniz, yanlışı görüp göz yumarsanız ona ortak olursunuz.

• Beğen
Tepkiler: minoo ve Bahadir_fb

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Son açtığın konu forumda mevcut olduğu gerekçesiyle çöpe alınmış, sıkıntı varsa derinlemesine araştıralım?

Şikayet edin, ben yapsam dahi şikayet edin. Moderatörler haksızlık yapıyorsa , kurallar herkese uygulanmıyorsa, yanlış olduğunu düşündüğünüz ne varsa bildirin bizlere.

Moderatörlerin insiyatif kullanması gereken durumlar var ama bu, kuralları çiğneyecekleri anlamına gelmez. Kuralları kendi çıkarı için esneten varsa bize söyleyeceksiniz, yanlışı görüp göz yumarsanız ona ortak olursunuz.

art niyet yok zaten kesinlikle buna eminim :)
Ama modlarımız aynı kural için farklı uygulama yapıyorlar ve bu kurallar yoruma açık degil gördüğüm kadarıyla mesela kopy paste konular yada açıklaması olmayan yada google çeviri konular gibi gibi gözüme çok çarpıyor ama sadece beni rahatsız edenleri rapor ediyorum :)

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Üyeleri kopyala/yapıştır konulardan uzaklaştırmaya çalışırken yöneticilerimizin bunu yapması ayrı bir problem zaten bununla ilgili ben yönetime gerekli uyarıları tekrardan yapacam bundan şüpheniz olmasın. Özellikle Android bölümünde bir memnuniyetsizlik var anladığım kadarıyla.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Üyeleri kopyala/yapıştır konulardan uzaklaştırmaya çalışırken yöneticilerimizin bunu yapması ayrı bir problem zaten bununla ilgili ben yönetime gerekli uyarıları tekrardan yapacam bundan şüpheniz olmasın. Özellikle Android bölümünde bir memnuniyetsizlik var anladığım kadarıyla.
Android bir kesmekes zaten bir üye istese günde 200 konu rahat acar ama anlamsız konular çıkıyor ortaya ve konuların değeri olmuyor.
Bence en buyuk sorun modlarin uyelerle muhattap olmamaları mesela; açtiklari konularda üyeler soru sordugunda cevap yazmiyorlar.
Yada bir konu cope alındığında uyeye sebebini pm atabilirler zaten bu yapilsa bence bu kadar rahatsızlık olacağını sanmam üyede yaptığı hatayı tekrarlamamaya çalışır :)
Mesela zamaninda @asigsasi ye az pm atmadim oda diyalogumuzdan sonra bir tane bile konusunu çöpe taşıtmamıştır çünkü o kadar vakit harcayıp konu açıyoruz kimse istemez emeginin ve vaktinin çöpe gitmesini :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi ve EroL
KayraBey

KayraBey

Üye
Geri mi dönsem acaba :hmmm

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
    Konu Sahibi
Sizde Kopyala Yapıştır Yaparken Önemsiz Bulduğunuz Yerleri Silin Azıcıkta Birşey Ekleyin kaldırılmıyor zaten :D
Açtığım konu tamamen kedni yazdığım eğlence amaçlı bir konydu yönetimin zoruna gitmiş olacakki konunuz şu nedenden silindi bile demeye gerek duymadan konuyu sildiler.
Hangi bölüme açtınız konuyu?
buraya

Erol bey bu konudan önce açtığım konu, ''Forumda mevcut olduğu gerekçesiyle'' derken bu bir uygulama konusu değil bir araba modeli bir telefon modeli konusu değil tamamen kişisel ve özellikle ''Gereksizlere'' açılmış bir konu.

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Açtığım konu tamamen kedni yazdığım eğlence amaçlı bir konydu yönetimin zoruna gitmiş olacakki konunuz şu nedenden silindi bile demeye gerek duymadan konuyu sildiler.
buraya
Erol bey bu konudan önce açtığım konu, ''Forumda mevcut olduğu gerekçesiyle'' derken bu bir uygulama konusu değil bir araba modeli bir telefon modeli konusu değil tamamen kişisel ve özellikle ''Gereksizlere'' açılmış bir konu.
Ne konusu açtın? :hmmm

0MG90

0MG90

Üye
:hmmm

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
buraya
Erol orada sana cevap vermemiski, superfan nickli uyeye cevap vermiş :)

zombaka

zombaka

Üye
bu adminler para alıyomu

cyborg78

cyborg78

Üye
yahu kafam basmadı error verdi indi bak .d
yeni konu açılınca direk çıkmıyomu, yoksa onaylanıptamı çıkıyo, öylemi oldu :hmmm

Üst Alt