808 Delight Cfw V1.2 By Delıght Team

Sponsorlu Bağlantılar

okin

okin

Üye
    Konu Sahibi
808 Delight Cfw V1.2 By Delıght Team
arkadaslar bugun delıght cfw 1.2 ye guncellendı ....degısıklıklerı ve yenı uygulamarı asgıda verıyorum.hepnıze hayırlı flashlar....ONEMLI NOT----eger daha once delıght 1.0 ya da 1.1 flash ladıysanız sadece software update yapmanız yeterlı...ama flashlamada udayı sılmenız gerekıyor...dıl dosyaları aynı sadece turkce yı rofs 2 ıle ve flashlayın....-----808 den Değişiklikler Delight v1.0:

Düzeltmeler:
- Sabit 101f874b.txt (takvim usb senkronizasyon)
- kaldırıldı kaydırma mod Eklendi: - Bazı yeni widget derileri - Allstar12345 tarafından klavye hızlı mod - huellif tarafından Web Görünümü Widget küçük 4x3 (freaxs_r_us tarafından çeviriler)- installserver.exe CODeRUS tarafından günlük ile - Lao Stia tarafından Delight Tema - Cahjoss tarafından Delight konuşma cilt Uygulamalar: - son MiniCMD sürümüne Güncelleme - kaldırıldı Delight özel uygulamalar (Çözümleyici, menüden Yedekleme, Geri Yükleme ve Updater)DelighApp Eklendi: - Bir QML Tüm Delight özel uygulamalar + için ui yeni özellikler - seçici için FP2 Widget derileri seçeneği eklendi - seçici için katma 3x4 ve 4x5 menü seçenekleri - SSS (Delight SSS ve Yedekleme ve Geri Yükleme SSS) - Yardım - son CFW yapılan değişiklikler (N8/C7 v6.x ve 808 V1.X) DelightApp tüm destekçileri için teşekkürler: Qt / QML: - Paul - Anand - Dickson - Stefan - Maciej - Lucas C + +: - Marco için teşekkürler (ile yardım) MiniCMD: - Sadece Fancy - xCape - Marco Etkileri: - tamamen tarafından Delight etkileri güncel Allstar1234 nasıl güncelleneceğini? Eğer v1.0/v1.1 parladı, bir): - flaş "Yazılım Güncelleme" yoluyla ve UDA olmadan - app "Updater" başlayacak çalıştırmak yanıp sonra, v1.2 seçin ve onun işini yapsın. b) Daha önce flaş v1.0/v1.1 vermedi: Eğer yenilemek üzerinden tüm CFW yanıp zorunda. İndir: ek dosyalar, belgeler, silinmiş sesler ve rofs3 sürümleri için Linkler nelerdir Ayrıca bizim blogda. eğlenceler ve hisse geri besleme lütfen tema effectlerrı yenılendı...yenı lao satıo delıght theme....yenı mesajlasma delıght....flash tan sonra menu den delıght app agırın ve updater ı tıklayın run 1,2 yı secın tel acılıp kapanacak tamamen yuklenene kadar bekleyın...boom hepsı tamam...hıcbır datanız ve uygulamanız kaybolmayacak....ıste ındırme lınk ı----- ------turkce dıl dosyası ıcın buraya----- .....hayırlı ve mutlu flashlar ...hayırlı bayramlar tum maxı cep aılesıne.....bu yenı cfw pek kımsenın hosuna gıtmedı pek onemsenmedı herhalde

• Beğen
Tepkiler: infazcı, BaySerkan ve arslanla

can_huso_sulo

can_huso_sulo

Üye
kardeşim eline saglık benm telefonum nokia 700 buna cfw atmak istiyorum phonix uygulaması kurulu product code yazısına tıklıyorum bişi buldugu yok sen bir tarif edermisin

• Beğen
Tepkiler: mahmut.
okin

okin

Üye
    Konu Sahibi
once ona uygun cfw yı bulman gerek daha sonra bılgısayar a gır sıstem dosyaları-nokıa-phonex-produtcs klasorune bu ındırdıgın cfw yı product kodlu bır klasor yaparak kopyala...daha sonra phonenıx ac ..uygun product kodunu soldakı klasorden ısaretle karsına cıkan pencereden sagda kucuk bı kutucuk var ona tıkla yazılım surumu cıkacak tıkla ...bunun daha acıklamalı ve vıdeolu seklı forumda smodıfıye cfw bolumunde mevcut kardesımhttps://www.maxicep.com/forum/konu/phoenix-v-2012-50-001-49220-turkce-yama-resimli-kullanim.730373/....buradan bakabılırsın

can_huso_sulo

can_huso_sulo

Üye
once ona uygun cfw yı bulman gerek daha sonra bılgısayar a gır sıstem dosyaları-nokıa-phonex-produtcs klasorune bu ındırdıgın cfw yı product kodlu bır klasor yaparak kopyala...daha sonra phonenıx ac ..uygun product kodunu soldakı klasorden ısaretle karsına cıkan pencereden sagda kucuk bı kutucuk var ona tıkla yazılım surumu cıkacak tıkla ...bunun daha acıklamalı ve vıdeolu seklı forumda smodıfıye cfw bolumunde mevcut kardesımhttps://www.maxicep.com/forum/konu/phoenix-v-2012-50-001-49220-turkce-yama-resimli-kullanim.730373/....buradan bakabılırsın

çok teşekkür ediyorum saol

BaySerkan

BaySerkan

Üye
The One Reloaded v4.0.2'dan buna geçtim birazda bunu kullanayım dedim gerçekten başarılı bir cfw olmuş teşekkürler..

okin

okin

Üye
    Konu Sahibi
iyi gunlerde kullan kardesim..bir sorun oloursa her zaman yardima hazirim

• Beğen
Tepkiler: samet142

samet142

Üye
okin kardeşim bunu c6-01 RM-718 olarak düzenleyebilir misn mümkün mu

infazcı-konan

infazcı-konan