Anket deji mucizevi batarya

Sponsorlu Bağlantılar

serkanp154

serkanp154

Üye
    Konu Sahibi
beyler beyler sipariş verdim kullanırım size sonuçlarını yazarım...

byAndroid

byAndroid

Üye
Cok iyi olur kardesim yorumlarini bekliyorum

serkanp154

serkanp154

Üye
    Konu Sahibi
değerli maxicep üyeleri,kardeşlerim şuan batarya geldi 2 gün önce 2gün kullandım gerçekten alışık olmadığım için çok iyi geldi.ben şahsen boom beech tarzı oyunlar olsun internet ve sosyal medyada takılan biri olduğum için orjinal batarya günde2 kez yetmiyordu.bu 1 günü çıkarıyor .öyle normal sosyal medya bağımlısı olmayını bir batarya 2-3 gün rahat çıkarır.

byAndroid

byAndroid

Üye
değerli maxicep üyeleri,kardeşlerim şuan batarya geldi 2 gün önce 2gün kullandım gerçekten alışık olmadığım için çok iyi geldi.ben şahsen boom beech tarzı oyunlar olsun internet ve sosyal medyada takılan biri olduğum için orjinal batarya günde2 kez yetmiyordu.bu 1 günü çıkarıyor .öyle normal sosyal medya bağımlısı olmayını bir batarya 2-3 gün rahat çıkarır.
Guzel demi hocam olumlu yani dusunceniz

furkankaya559758

Üye
Bence böyle bataryaları almaya gerek yok en iyisi telefonun kendi bataryası.

serkanp154

serkanp154

Üye
    Konu Sahibi
Hocam brn güzel gördüm orjinsl batarya kadar iyi

Hodor

Üye
androyid çok batarya yer almayın bence

ademtasdan

ademtasdan

Üye
Arkadaşlar ben deji marka Batarya 1.5 yıl önce 5830ace telefonuna aldım. ve hala dahada kullanıyor kardeşim. ace telefonda 3 günü geçtiği oluyor şarjı. şimdi ben s3 kullanıyorum yine alicam deji bataryadan. aldigimda cok düşünmüştüm alma konusunu. iyiki almisim dedim. telefon uyku modunda hic sarji dusmuyor. ben sahibinden comdan almistim. satan kisi bana 6 ay icinde birsey olursa degisirim demisdi. ama hic birsey olmadi. tam performansi 7 8 sarj sonra ortaya cikiyor. acede telefonla oyun oynama super oluyordu hic sarj gitmiyordu o bataryadan sonra. tavsiye ederim pisman olmazsiniz...

byAndroid

byAndroid

Üye
Bende siparis verdim bataryayi 38.80 tl ye yalniz bi sorum var benden 2.36 tl daha kesildi onu anlamadim paypal ile aldim

sacid589

sacid589

Üye
Orjinalden şaşmayın hem sağlığınız hemde telefonunuz için...

byAndroid

byAndroid

Üye

Dejiyle aldigim sonuc ve mukemmel bence eski bataryayla en fazla 2:30 saat ekran suresi gordum

ademtasdan

ademtasdan

Üye

Dejiyle aldigim sonuc ve mukemmel bence eski bataryayla en fazla 2:30 saat ekran suresi gordum
hocam cihaz s3 mü ?? sipariş verdiğin yeri yazarmısın ??? ben 1.5 yıl önce almıstım ace icin ama nerden aldığımı hatırlamıyorum.birde bataryanın remini koyarsan eğer cok memnun olurum.

byAndroid

byAndroid

Üye
Cihaz galaxy s i9000 gittigidiyordan aldim satan kisi bataryashop kullanici adi altinda satiyor

xtrem06

xtrem06

Üye
s2,s3,gio 3 makinada bu bataryadan var parasını sonuna kadar hak ediyor.sanalpazar üzerinden 9 taksit fırsatı var orjinal alacaktım servis s3 icin 100 lira deyince alternatif ararken deji için geri bildirimler iyiydi.çekinmeden alabilirsiniz arkadaşlar

byAndroid

byAndroid

Üye
s2,s3,gio 3 makinada bu bataryadan var parasını sonuna kadar hak ediyor.sanalpazar üzerinden 9 taksit fırsatı var orjinal alacaktım servis s3 icin 100 lira deyince alternatif ararken deji için geri bildirimler iyiydi.çekinmeden alabilirsiniz arkadaşlar
Aynen cok iyi en az 4:30 saat ekran suresi aliyorum