Anket deji mucizevi batarya

Sponsorlu Bağlantılar

serkanp154

serkanp154

Üye
    Konu Sahibi
deji mucizevi batarya
merhaba arkadaşlar internnette dolaşırken gördüğüm bu batarya orjinala göre %15 daha az dejarj ettiğini iddaa ediyor.bil bilginizvarmı. yorumlarda pek güzel oldugunu yazıyorlar. buyrun bakın:

• Beğen
Tepkiler: neonxxl1001

byAndroid

byAndroid

Üye
Bende iyi duydum cihazima almayi dusunuyorum ama pahali yavv 40 lira

serkanp154

serkanp154

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim orjinalı 60-80tl yan sanayisi 2 gün dayanmıo 20lira hesabını sen yap

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sakın Almayın Arkadaşlar Yalan kesinlikle Alakasi Yok 5 Tllik Bataryayi 30 Tl Ye Satıyor Şerefsizler

byAndroid

byAndroid

Üye
Sakın Almayın Arkadaşlar Yalan kesinlikle Alakasi Yok 5 Tllik Bataryayi 30 Tl Ye Satıyor Şerefsizler
Nerden biliyorsunuz kullandiniz mi acaba ben soylr bi ornek veriyim orjinal bataryam 1500 mah. Sitede satilan telefonuma uygun olan batarya 2000 mah ve en az %15 daha fazla gitmesi cok normal

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Nerden biliyorsunuz kullandiniz mi acaba ben soylr bi ornek veriyim orjinal bataryam 1500 mah. Sitede satilan telefonuma uygun olan batarya 2000 mah ve en az %15 daha fazla gitmesi cok normal
Gruptaki Arkadaş Aldı Ekran Alıntısı Attı Alakası Yok ALmayın Kesinlikle 1.8 Amper Yazan Batarya 1.2 Amper Aslında

serkanp154

serkanp154

Üye
    Konu Sahibi
peki s3 miniyebir batarya tavsiyesi :D

byAndroid

byAndroid

Üye
Hocam babamda s3 mini var 1.5 sene oldu alali orjinal batarya suanda cop oldu %30 larda telefon kapaniyor dejiyi cok iyi diyenler ve yorumlar var donanim haberde konusu bile var arastirin

serkanp154

serkanp154

Üye
    Konu Sahibi
aynen bende araştırdımda arkadaş yalan deyince kafam karıştı.

byAndroid

byAndroid

Üye
Zaten begenmezsen geri iade var kendi sitesinden deilde gittigudiyirdan almani tavsiye ederim orda gerekli olan aciklamayi yapmis adamlar link atiyim bekle

heathrow

heathrow

Üye
Zaten begenmezsen geri iade var kendi sitesinden deilde gittigudiyirdan almani tavsiye ederim orda gerekli olan aciklamayi yapmis adamlar link atiyim bekle
Beğenmezsen iade var ama bataryanın performansını 1 haftada test edemezsin. Çünkü kullandıkça şarj ettikçe performansı artıyor.

byAndroid

byAndroid

Üye
Daha iyi ya iste ilk hafta iyi giderse sonraki haftalar ondan daha iyi gider

heathrow

heathrow

Üye
İlk zamanlar kötü gidip sonradan açılma ihtimali de var.

Peki yüksek amperli bataryaların cihaza zararı var mıdır? Yoksa atın ölümü arpadan mı olsun? :)

byAndroid

byAndroid

Üye
Ben olcagini sanmiyorum cunku ureticiler kendi firmalarina kapakli yuksek amperli batarya bile satiyolar bunuda uyymlu yapmislar bi sekilde yorumlari iyi cunku

heathrow

heathrow

Üye
Ben olcagini sanmiyorum cunku ureticiler kendi firmalarina kapakli yuksek amperli batarya bile satiyolar bunuda uyymlu yapmislar bi sekilde yorumlari iyi cunku
Ben htc wildfire kullandım uzun süre önce. Yüksek amperli batarya siparişi verdim. Geldi. Ama kullanmaktan vazgectim. Uzun zaman oldu. Kalın batarya, kapağıyla geldi.

byAndroid

byAndroid

Üye
Aynen ama bunlar oyle deil normal batarya buyuklugunde amperleri biraz daha yuksej

qxpeace

Üye
ben kullanıyorum internette full gezinirsen 4-5 saat gidiyo

qxpeace

Üye
Hocam orjinal bataryadan daha iyi mi
orjinalinden iyi değil orjinal ölü bataryanın üstüne alındığı için iyimiş gibi geliyo imkanın varsa orjinalini tavsiye ederim ama diğer yan sanayi ürünlerinden iyi

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
serkanp154

serkanp154

Üye
    Konu Sahibi
orjinali 80 tl be abi 40tl yarı yarıya az fakirlik işte :D